Дні Американської Культури у Вінниці

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах:
Дні Американської Культури у Вінниці

Дні Американської Культури у Вінниці

Сьогодні хотілося б почати повідомлення з визнання факту такої чудової традиції заснованої у Вінниці як «Дні Американської Культури у Вінниці». А дізнався про неї я зовсім випадково. Справа в тому, що взяти участь у них мене запросили в складі делегації що представляла Федерацію Баскетболу Києва та БК «Авангард». Як, по-моєму, це абсолютно чудовий з усіх боків варіант обміну.

Отже, починаю. А для того не мудруючи лукаво, скажу, що Вінниця — чудове, красиве українське місто!

Закінчивши на цьому ліричну частину, продовжу про баскетбол, а як же без нього! Однозначно ясно, що Вінниця прекрасне місто в цілому, а зокрема баскетболу там традиції були, і є на найвищому рівні! Говорити про те, мене переконувати не ввічливість гостя з столиця або як для форми початку розмови — про те що баскетбол у Вінниці популярний більш ніж відомо і самому Гуглу. Поставте йому запит «баскетбол у Вінниці» і запевняю вас матеріалу для читання із задоволенням ви знайдете не на одну годину.

І нарешті, про найголовніше, про все вдало сформованому разом — про баскетбол, Вінницю, американські дні і про традиції.
Є така чудова традиція — «Дні Американської Культури у Вінниці». Доторкнутися до цієї зусібіч корисною і потрібною традицією я в складі представника Федераціі Баскетболу м. Києва та БК «Авангард» не забув скористатися відгукнувшись на запрошення відвідати Вінницю в ці дні.
Про решту пропоную дізнатися в невеликому відеосюжеті.І ось ще про що хотілося б сказати підбиваючи підсумки відвідування Вінниці в ці дні… По-перше, це справжні, відкриті світлі емоції і радість дітей, батьків, любителів баскетболу. По-друге, висловлюю щиру подяку організаторам баскетбольного семінару, який подарував відмінне враження від правильного, відвертого і душевного спілкування, яке зачепило багато тем сучасного українського баскетболу! Кажу величезне Спасибі Вінниці за прийом і гостинність! І безумовно мої слова подяки Посольству США в Києві за прекрасну організацію днів американської культури! Велике Спасибі всім за це прекрасне свято, за щирі емоції, за зустрічі, за нових друзів!

P. S. Поїздка, «дні», свято змушують мимоволі замислитись… — чому так відверто мало українських міст, про які ми знаємо, що там проводять, провели «Дні Американської Культури в Україні»? Бути може ці міста бояться запрошувати американських друзів? Я вважаю, що брати участь у подібних зустрічах хотіли б багато, в тому числі українські любителі баскетболу — від того ми тільки виграємо і я особисто вже за! Залишається невирішене питання — хто і як запропонує тим нашим безголосим містах ризикнути організувати свої «Дні Американської Культури». Питання про мою участь в затверджених днями вважаю практично вирішеним — якщо що відразу пишіть мені на e-mail. До зустрічі!

З повагою, Дмитро Базелевський.

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах: