Студенти почнуть тренуватися в СК «Авангард»

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах:

Федерація Баскетболу Києва визначилася з місцем проведення відкритих тренувань для студентів та абітурієнтів міста.

На фото студенти-учасники та їхні тренери першого відкритого тренування в СК "Авангард", 8 липня 2015.

На фото студенти-учасники та їхні тренери першого відкритого тренування в СК «Авангард», 8 липня 2015.

Підсумком обговорення на раді ФБК ідеї і можливостей проведення тренувань для студентів вищих і середніх навчальних закладів, а так само молодих людей, які закінчили школу стало рішення, організувати проведення цих тренувань у баскетбольному залі СК «Авангард» (м. Київ, вул. Мельникова 48) на безкоштовній основі для всіх учасників акції.

У контексті виробленого рішення наводимо думку Дмитра Базелевського, члена ФБК, тренера і одного з організаторів акції на цей рахунок:

«Середина літа для практично кожного практикуючого баскетболіста — це міжсезоння, час короткого відпочинку і момент для самостійної роботи над власними фізичними нормами і підвищенням рівня особистісної майстерності. На прикладі власного досвіду я можу сказати, що займатися без тренера це питання не одного лише бажання, так само слід знати як це правильно робити. І акція організована ФБК направленна саме в русло цієї допомоги. Ми (на сьогоднішній момент кілька тренерів-ентузіастів) хочемо допомогти бажаючим розібратися в цьому непростому питанні. На даний момент в вузах йдуть канікули і, я вважаю, що обраний час хороший шанс для будь-якого парубка підняти свій спортивний і фізичний рівень і, як мінімум, з користю провести вільний час на баскетбольному майданчику. Пропоновані тренування включають в себе комплекс вправ і змагань, спрямованих на розвиток і підвищення якості основних кондицій баскетболіста. До того ж це фізнагрузка, яка в свою чергу включає в себе стрибки, прискорення, робота зі утяжелителями штангою і гантелями, шліфування кидка і вдосконалення дриблінгу, взаємодії в парах і трійках і підсумкові спаринги з партнерами 1×1, 2×2».

Зазначені тренування довірено проводити тренерам Дмитро Базелевському та Ігорю Харченко.

Графік тренувань наступний — понеділок, середа та п’ятниця з початком занять о 10:00 ранку.

Бажаючим взяти участь у відкритих тренуваннях слід зв’язатися з відповідальними особами за допомогою e-mail: avangardbasketball@nullgmail.com або зідзвониться з організатором акції Дмитром Базелевським за контактним телефоном 050 392 96 20.

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах: