Підсумки 2015 — Плани 2016: Вiддiл з розвитку баскетболу та тренерськоi спiвпрацi ФБК

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах:
Дмитро Базелевський в нападі. Фото Ярослави Немеш

Дмитро Базелевський в нападі. Фото Ярослави Немеш

Що стосується роботи відділу розвитку баскетболу і тренерської співпраці ФБК я не відповідатиму на свої ж питання, але також постараюся висловити свою думку в заданому контексті теми «Підсумки і Плани» — повідомив Дмитро Базелевский, голова вiддiлу розвитку баскетбола та тренерськоi спiвпрацi ФБК.

Нашим відділом була проведена досить різнопланова робота. Від відкритих уроків і баскетбольних свят для дуже юних баскетболістів до розширених і систематизованих тренувань для усіх бажаючих студентів Києва протягом декількох місяців. За підсумками проведених заходів можна сказати, що інтерес до баскетболу серед молоді безумовно є. Відмічу тенденцію яка показує, що чим молодше вік учасників заходу тим більше активно вони беруть у них участь. Це зовсім не новина, що діти приходять в баскетбол, тренуються, грають, а потім чомусь йдуть в інші види або зовсім із спорту. Про це мені і багатьом давно відомо, але, як по-моєму, це не можна залишати напризволяще і байдуже говорити, що це природно і нічого з цим не поробиш. Треба шукати шляхи як залишати школярів в баскетболі до кінця школи і тоді, як підсумок — можна буде побачити і сильні студентські команди. А це вже підвищення рівня усього баскетболу в Києві і Україні. Це ті завдання, які ми ставимо перед собою в майбутньому.

Що стосується тренерської співпраці або бажання спілкуватися між собою у самих тренерів, які працюють з дітьми. На жаль, треба відмітити певну скутість в цьому плані у тренерів. На наші майстеркласи, відкриті тренування або просто на тренування приходить дуже мало тренерів. Я розумію, що не завжди є можливість прийти у тренера, не завжди доходить до кожного тренера інформація, але все одно очевидно, що хоч і без особливого ентузіазму але тренери прагнуть щось пізнати, побачити і запитати. Вважаю, що живе і відкрите спілкування між тренерами незаслужено видалене із способів розвитку, підвищення тренерської майстерності і кваліфікації. В першу чергу, це недоробка самих тренерів. Ніхто не допоможе і не змусить тренера стати краще і більш сучасним, окрім його самого. Як мінімум, хотілося б чути, що цікаво тренерам в їх роботі і в якому форматі хотілося б це отримувати.

У 2016 ми продовжимо організовувати і проводити різні заходи, які на наш погляд сприятимуть розвитку баскетболу і його популяризації. Хотілося б чути пропозиції і ініціативи від тренерів, баскетболістів, уболівальників і реалізовувати їх з нашою допомогою, щоб усі могли отримувати більше захоплюючий і результативний баскетбол в Києві. Я намагаюся бути відкритим і доступним для усіх, хто хоче і може зробити наш баскетбол краще.
Також планується запуск цікавого соціального проекту для школярів, який допоможе почати займатися баскетболом багатьом школярам Києва і ми постараємося притягнути до баскетболу не лише юних гравців, але і уболівальників різного віку.

Я хочу побажати в Новому 2016 року усім, хто захоплений баскетболом і усім, хто ще не знайомий з цим видом спорту зберігати в душі надію, що Новий рік обов’язково принесе вам багато хорошого! А своїми справами, прагненням і старанністю в роботі ви зможете допомагати збуватися вашим мріям.

Запрошуємо приєднатися до обговорення в соціальних мережах: