Кубок Корбана, результати 4-го туру

"Оле-оле-оле, ми чемпіони!" Фото Ярослави Немеш

«Оле-оле-оле, ми чемпіони!» Фото Ярослави Немеш

11 — 12 червня відбувся четвертий тур Кубка Корбана. У перший день між собою зіграли VB — NGR, Каштан — Шамани МАУП, Хижаки — Діди, а також Фенікс — Бульдоги.

Беззаперечними лідерами першого дня стали представники команд VB та Бульдоги. Волиняни обіграли своїх супротивників NGR із рахунком 61:21, а Бульдоги виграли в «феніксів» — 81:41. Обидві команди переможців жодного разу не дали можливості своїм опонентам вирватися вперед.

Щодо інших матчів, то тут боротьба була запеклішою. Це й не дивно, адже між собою зустрілися фаворити змагань. До останнього часового періоду не було зрозуміло, хто ж стане переможцем. У матчі Хижаки — Діди всю зустріч лідирували «хижаки», але в третій десятихвилинці Діди зуміли зменшити розрив у рахунку до 68:64, забезпечивши собі непогану перспективу для боротьби за першість. Тим не менш, Хижаки так просто поступатися не збиралися та довели справу до кінця, завершивши зустріч із рахунком 92:73.

Досить нервовою була гра між командами Каштан і Шамани МАУП. Незважаючи на те, що «шамани» дуже вдало розпочали матч, швидко обігнавши супротивника в рахунку, лідируючу позицію до кінця гри вони зберегти не змогли. Переломним моментом став останній часова чверть. Коли рахунок був 44:49 на користь «шаманів», «каштани» зуміли заробити 23 очки проти 10 очок суперників, цим самим випередивши їх та не залишивши опонентам шансів на перемогу.

Наступного дня між собою змагалися ARD — Баски, Маріам — Штопки-Баскет та Бродяги — Скорпіони.

У грі Маріам — Штопки-Баскет упевнену перемогу здобули представники команди Маріам. Вони обіграли своїх суперників із рахунком 95:47. У матчі ARD — Баски також був явний лідер — Баски. Незважаючи на те, що розрив у рахунку був не дуже великим, майбутні переможці зуміли непогано розпочати гру, одразу вирвавшись уперед, і зберегли цю перевагу в рахунку до кінця матчу, завершивши зустріч із цифрами 74:64 на табло.

Найнапруженішим був матч між Бродягами та Скорпіонами. Перші два часових періоди господарями на майданчику були «скорпіони», але вже в третій десятихвилинці справи в них пішли гірше, адже активізувалися їхні супротивники. Більш-менш розмірений темп гри змінився активним пресингом від «бродяг», які намагалися наздогнати суперників. Беззаперечно четвертий часовий період був за командою «Бродяги». «Скорпіонам» було дуже важко стримати натиск опонентів. На останніх секундах гри «бродягам» майже вдалося зрівняти рахунок, але часу все ж таки не вистачило. Таким чином, зустріч завершилася мінімальною перевагою Скорпіонів — 68:67. «Гра була доволі важкою. Уже три матчі поспіль ми гарно розпочинаємо, але в третій чверті або сильно втрачаємо свою перевагу в рахунку, або й зовсім програємо. Так було й сьогодні, — розповів „скорпіон“ Євген Шумейко. — Тим не менш, ми все одно виграли. „Бродяги“ — хороша команда, як і всі інші в цьому турнірі. Склад нашої команди нижчий, швидший. Можливо, за рахунок цього і перемогли».