Ліга Монстрів стартувала! Матч UDави — Шамани-МАУП

Під час гри UDави - Шамани МАУП. Фото Ярослави Немеш

Під час гри UDави — Шамани МАУП. Фото Ярослави Немеш

UDави — Шамани-МАУП 69:80 (22 — 27) (15 — 22) (19 — 19) (13 — 12)

Напруженим і видовищним видався матч — відкриття 6 сезону Ліги Монстрів 2016−17.
Зустрічалися команди учасники торішнього фіналу 4, що зайняли у результаті 2 і 4 місця.

З перших же хвилин ініціативу в грі захопили гості. Рахунок забитим очкам в Лізі приніс своїй команді гравець Шаманів Олександр Полотняк, що упевнено реалізував триочковий кидок.

У першій чверті Шамани продемонстрували дуже високий відсоток попадань, кожна їх атака закінчувалася результативно.
Точні триочкові попадання — Москаленко (двічі), Гаркавенко, Забелин і рахунок вже 26:16 на їх користь.
У команді UDавів при більше менш вдалій грі в нападі, абсолютно не склалася гра в захисті.
Але завдяки активним діям у кінці 1-ій чверті (Гуртовий, Черногор, Кметюк, Цьопич) — UDавам вдалося трохи наздогнати Шаманів — 22:27.

У 2-ій чверті гонитва продовжилася, але гості цього вечора творили дива — кожен гравець, що виходив на майданчик, додавав градус в іскрометну гру команди. 37:49 до великої перерви.
У другій половині зустрічі характер гри не змінився. У 4-ій чверті хазяї старалися щосили, зробили неймовірний камбек — 65:70.
Але на більше сил не вистачило.

69:80 і перемогу святкують Шамани.

Відмітимо, що обидві команди заявилися для участі в Кубку України, де їх шляхи можуть зійтися вже в другому крузі.
Шамани, волею долі, стартують в цьому турнірі відразу з другого круга, а UDави, у разі перемоги над командою з Херсона, також вийдуть в другий круг, де потрапляють саме на Шаманів.

Отже боротьба між цими непримиренними суперниками незабаром може продовжитися на більш високому рівні.
Хочеться подякувати обидві команди за красиву гру і сподіватимемося що таких цікавих ігор цього сезону Ліги Монстрів ми побачимо чимало.

Дивіться більше фото з гри UDави — Шамани-МАУП…

Дивіться повну статистику гри UDави — Шамани-МАУП…