Матч Політехнік — ARD. Самовіддана спроба і закономірна перемога

Під час гри Політехнік - ARD. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Політехнік — ARD. Фото Ярослави Немеш

Політехнік — ARD 85:58 (16:15, 20:7, 17:23, 32:13)

У цьому матчі фаворит був відомий заздалегідь. Студентська команда КПI за усіма показниками перевершувала своїх суперників.

Проте по початку зустрічі ARD завдяки бойовому настрою і максимальній самовіддачі кожного гравця зуміли стримати наступальний порив молодших студентів.
Особливо виділявся в їх складі центровий Євгеній Сачава, який набрав в 1 чверті 7 очок.

16−15 — після першої чверті попереду Політехнік.
У команді КПI увесь склад виглядав дуже рівно, без явно вираженого лідера.

У 2 чверті гравці Політехніка в захисті почали застосовувати натиск по усьому майданчику і у ARD відразу виникли серйозні проблеми.
До того ж у їх суперників отримавши два неспортивні фоли, поле покинув один з лідерів команди Дмитро Колесник.
Відрив збільшився і до кінця першої половини — 36:22.

У 3 чверті у гравців ARD пішли далекі кидки — Радченя (двічі), Пилипейко, Ананко і рахунок вже — 53:45 на користь КПI.
Але на кінцівку зустрічі сил у команди все ж не вистачило.
Політехнік же, навпаки, включивши максимальні обороти — Тодосіенко, Єременко, Клименко, Муляр і їх партнери упевнено довели зустріч до перемоги — 85:58.

Дивіться більше фото з гри Політехнік — ARD…

Дивіться повну статистику гри Політехнік — ARD…