ARD — МНТУ. Жорстокі ігри баскетбольних монстрів

Під час гри ARD - МНТУ. Фото Ярослави Немеш

Під час гри ARD — МНТУ. Фото Ярослави Немеш

ARD — МНТУ 77:81 OT (16:17, 8:10, 24:20, 21:22, 8:12)

Ця зустріч видалася самою напруженою з усіх зіграних ігор в нинішньому сезоні Ліги Монстрів. Переможця виявила лише додаткова п’ятихвилинка.
Із самого початку на полі зав’язалася жорстка, тягуча гра.

Жодна із сторін не могла відірватися і піти в рахунку у відрив упродовж усієї зустрічі. 10 разів по ходу зустрічі змінювався лідер.

У першій чверті три триочкові попадання Володимира Рижика і чверть за гостями — 16:17.

У другій чверті продовжилися «гойдалки». Команди гранично зібрано діють в обороні. Двічі атаки ARD уриваються із-за порушення правила 24 секунд.
Дуже багато фолів отримують гравці обох команд.
Після першого тайму рахунок — 24:27 попереду МНТУ.

У другому таймі боротьба продовжилася.
У хазяїв на майданчику виділяються Пилипейко в нападі (всього приніс 17 очок) і Сачава в захисті (11 підборів).
У МНТУ активно діють Галенкин, Журавель, Доценко і Рижик (7 точних триочкових з 10).

Кінцівка основного часу видалася «валідольною». Обидві команди могли завершити зустріч у свою користь. Але вдале добивання м’яча на чужому щиті Сачави одночасно з фінальною сиреною і 69:69.

В овертаймі фортуна посміхнулася гостям — два далекі попадання Рижика і 69:75.
І важку перемогу команда МНТУ вже не відпустила, у результаті - 77:81.

У гостей найрезультативніший гравець Володимир Рижик приніс своїй команді 28 очок.