Зустріч Каштан — Скорпіони. Безуспішна спроба зламати міцний горішок

Під час гри Каштан - Скорпіони. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Каштан — Скорпіони. Фото Ярослави Немеш

Каштан — Скорпіони 94:69 (15:18, 29:13, 26:21, 24:17)

У стартовому складі Каштана на майданчик вийшов і дебютував у складі команди заслужений майстер спорту з ФУТБОЛУ Владислав Ващук.
І в цілому новачок хазяїв виглядав досить непогано на новому терені - зробивши «дубль» (закинувши 2 м’ячі в швидкому прориві).

По початку гри здавалося Скорпіони зуміють дати справжній бій одному з фаворитів цього матчу і усього турніру.
Пішов кидок у Маслюченко, його підтримали Шумейко, Парадник, Подоляко і 1 чверть за Скорпіонами — 15:18.

Але в другій чверті в грі гостей стався явний провал — з +3 стало — 14 вже на 5 хвилині.
Морозов, Полежаєв, Довідний, Безпалюк і їх партнери по команді раз по раз вдало атакують кошик суперника. З виходом на поле Дмитра Забірченко, який запізнився до початку зустрічі, дії Каштана в захисті та нападі стали помітно більш злагоджені.

І лише завдяки двом далеким попаданням Маслюченка в самому кінці тайму, Скорпіонам вдається «триматися на плаву» — 44:31 на користь Каштана після 2 чвертей.

У другому таймі картина гри не змінилася. Каштан методично нарощував перевагу.
Швидкі відриви у виконанні хазяїв чергувалися з точними триочковими попаданнями.

До кінця зустрічі розрив в рахунку досяг максимуму — 25 очок і упевнена перемога хазяїв.

Дивіться більше фото з гри Каштан — Скорпіони…

Дивіться повну статистику гри Каштан — Скорпіони…