Під час гри UDави - ARD. Фото Ярослави Немеш

Під час гри UDави — ARD. Фото Ярослави Немеш

UDави — ARD 69:58 (19:5, 15:19, 16:18, 19:16)

У цій грі переможця передбачити було не складно.
Зустрічалися команди, що займають діаметрально протилежні строчки в турнірній таблиці.
Проте назвати перемогу Удавів такою вже легкою не повертається язик.

Перший м’яч в цій зустрічі був закинутий лише на 3 хвилині - далеким попаданням відзначився один з лідерів хазяїв Антон Черногор.
По 6 очок в скарбничку своєї команди в 1 чверті додали його партнери Сергій Коломієць і Сергій Мирзак.
ARD занадто вже боязко почали гру, видно було що на них давить авторитет хазяїв.
1 чверть за Удавами — 19:5.

У другій чверті гості поступово прийшли в себе. Колесник, Пилипейко, Ластівка, Коваленко і їх партнери показують часом дуже добротну гру.
Декілька далеких попадань і 2 чверть за гостями, 34:24 до великої перерви.

Другий тайм Удави почали іменитим ветеранським складом — Ігор Харченко, Дмитро Брянцев, Дмитро Базелевський, Дмитро Корабльов, Олександр Ражев.
Ветерани показують красивий і змістовний баскетбол, але гості і не думають здаваться на милість переможцеві.
2 підряд триочкових у виконанні Пилипейко, швидкий прорив завершує Ластівка і до кінця третій чверті розрив в рахунку скорочується — 50:42.

На початку завершальної чверті далеке попадання Радчени і рахунок вже 56:49.
Досвідчений наставник хазяїв Олег Рубан бере тайм аут і вносить корективи в дії своєї команди. Удави зібрано, з повною концентрацією діють в захисті і нападі і
упевнено доводять гру до перемоги.

Слід зазначити, що у складі хазяїв були відсутні гравці основного складу Володимир Гуртовий і Павло Цьопич. І якщо перший з них зможе допомогти своїй команді в середу у важливому матчі на Кубок України проти Авто-Плази (Херсон), то другою вимушений буде її пропустити із за травми.