Під час гри Каштан - Шамани. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Каштан — Шамани. Фото Ярослави Немеш

Каштан — Шамани-МАУП 70:75 (16:22, 13:16, 18:16, 23:21)

У цьому матчі зустрічалися команди, що претендують на титул чемпіона Ліги.
Перед грою між собою суперники підійшли без очкових втрат, не програвши жодної зустрічі. Тому гра очікувалася з великим інтересом.

Початок матчу залишився за гостями. На 5 хвилині рахунок — 4:15.
Причому перша чверть перетворилася на перестрілку між лідерами команд — у Каштана це Забирченко і Полежаєв, у Шаманів — Руденко і Гаркавенко.
Перші 8 хвилин очки в матчі забивали тільки вони. У результаті першій чверті в активі у Каштана — Забирченко і Полежаєв по 7 очок, Довідний і Безпалюк — по 1, у Шаманів — Руденко 10, Гаркавенко 8, Гнатенко 4.

Чверть за гостями — 16:22.

У другій чверті Каштан зробив спробу переламати хід зустрічі.
Активно вступили в гру досвідчені Олександр Неруш і Андрій Лебедєв, декілька швидких атак у виконанні Довідного і Морозова.
Але у Шаманів дружно і злагоджено діє уся команда, окрім лідерів активно діють Скирта, Забелин, Москаленко, Катаєв.
Після другої чверті - 29:38.

Після перерви підопічні Станислава Медведенко (тренер Каштана) стали чіпкіше грати в захисті, додавши і в нападі.
Морозов, Забирченко, Лебедєв, Неруш і їх партнери докладають неймовірні зусилля, щоб дістати суперника, котрий пішов вперед в рахунку. Після невеликої травми на полі повернувся Іван Полежаєв і відразу почав активно діяти під щитами.

На 6 хвилині четвертої чверті Дмитро Забирченко нарешті-то порівнює рахунок в матчі - 60:60. Йде абсолютно рівна, дуже видовищна і захоплююча боротьба з рівними
шансами на успіх.
І тут своє вагоме слово сказав снайпер гостей Сергій Гаркавенко. 3 його далеких попадання в кінцівці гри, причому два підряд за рахунку 65:67 і важка перемога Шаманів — 70:75.

Тепер обидві команди, разом з Удавами, чекає виступ в Кубку України, де вони представлятимуть Лігу Монстрів. Бажаємо їм успіху і просування якнайдалі по кубковій сітці.

Дивіться більше фото з гри Каштан — Шамани…

Дивіться повну статистику гри Каштан — Шамани…