Під час гри МНТУ — Скорпіони. Фото Ярослави Немеш

МНТУ — Скорпіони 78:90 (27:31, 11:21, 23:24, 17:14)

У цьому матчі зустрічалися суперники, які добре знають один одного.
Проте уся гра пройшла в дуже жорсткій, що іноді виходить за рамки правил, боротьбі. Команди почали зустріч дуже результативно.

Рахунок в матчі відкрив Олександр Холоденко і це було, як надалі з’ясувалося, єдиний раз коли хазяї вели в рахунку.

Команда МНТУ є самою віковою в Лізі, цього дня на майданчику наймолодшим гравцем в їх складі виявився Олександр Доценко, якому 31 рік.
Проте він виявився і найрезультативнішим в команді, набравши у результаті 15 очок.

1 чверть стала найрезультативнішою з усіх проведених в Лізі на цей момент зустрічей — на двох команди набрали 58 очок — 27:31 на користь Скорпіонів.

У другій чверті Скорпи почали методично збільшувати свою перевагу. У їх складі особливо виділялися своїми результативними діями колишні гравці команди Вищої Ліги «Авангард «- Геннадій Кушманцев (23 очки), Євгеній Шумейко (20 очок), Єгор Маслюченко (17 очок). Їм активно допомагав досвідчений Дмитро Подоляко (15 очок).
Вікові гравці хазяїв явно не устигають за своїми молодшими суперниками. Розрив в рахунку збільшується і досягає максимальної відмітки — 27 очок.

Але після великої перерви команда МНТУ перетворилася — активні дії Костянтина Галенкина і Андрія Журавля під щитами, декілька далеких попадань Володимира Рижика, Павла Гукасова і Олександра Доценко і рахунок скорочується — 65:75 — після ривка МНТУ 14:0.
Але після тайм-ауту, вчасно узятого наставником Скорпіонів Валерієм Романом, гості все ж знайшли в собі сили, довести зустріч до перемоги — 78:90 зрештою.

Дивіться більше фото з гри МНТУ — Скорпіони…

Дивіться повну статистику гри МНТУ — Скорпіони…