Бродяги — МАУП-Шамани. Погана гра та важка перемога

Під час гри Бродяги - МАУП-Шамани. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Бродяги — МАУП-Шамани. Фото Ярослави Немеш

Бродяги — МАУП-Шамани 75:77 (17:30, 25:15, 15:15, 18:17)

Шамани упевнено почали цю зустріч, відразу захопивши лідерство в рахунку.
Здавалося вони без зусиль завоюють перемогу, заощадивши сили перед важливими кубковими іграми в п’ятницю і воскресіння проти Удавів.

Аж надто погано грали Бродяги в захисті, даючи суперникові безперешкодно атакувати своє кільце. 30 очок в першій чверті Шаманів і вони попереду 30:17.

Починаючи з другої чверті, Бродяги почали діяти активніше, додавши як в захисті, так і в нападі. Пішла гра у Шевченка, який у результаті набрав 29 очок.
Декілька далеких попадань Гаранина і рахунок скорочується — 29:36.
Але відразу за цим послідували три триочкових від Катаєва і Шамани відновлюють статус кво — 29:42.

Проте Бродяги і не думали здаватися на милість переможцеві. Вони здійснюють неймовірний камбек — ривок 11:0 і вони вже попереду 46:45.

Гра проходить із змінним успіхом. Бродяги перейшли на зонну систему захисту і їм вдається тримати інтригу в цьому матчі.
За 3:30 до кінця четвертої чверті Шевченко реалізує два штрафних і рахунок рівний — 68:68.

У наступній атаці він же реалізувавши один з двох штрафних виводить хазяїв вперед — 69:68.
Тут же слідує відповідь Шаманів — далеке попадання Гаркавенко і гості попереду — 69:71.

За 30 секунд до закінчення четвертої чверті судді виписують дуже сумнівний фол в нападі Шевченка.
За 16 секунд — Руденко реалізує один з двох штрафних — 73:75.
За 10 секунд — Гаркавенко один з двох штрафних — 73:76.
Гаранин скорочує розрив — 75:76.

Слідує тактичний фол Бродяг і Гаркавенко знову реалізує один з двох штрафних, залишаючи хазяям шанс на порятунок за 8 секунд до кінця — 75:77.
Одночасно з фінальною сиреною слідує далекий кидок, але на жаль для Бродяг він не досягає мети. Важка перемога Шаманів.

Дивіться більше фото з гри Бродяги — МАУП-Шамани…

Дивіться повну статистику гри Бродяги — МАУП-Шамани…