Під час гри МНТУ - Політехнік. Фото Ярослави Немеш

Під час гри МНТУ — Політехнік. Фото Ярослави Немеш

МНТУ — Політехнік 76:65 (15:20, 19:18, 24:13, 18:14)

Результат цієї зустрічі виявився дещо несподіваним.
Молода студентська команда, що показує непоганий баскетбол в минулих матчах, поступилася самій віковій команді Ліги.

Після першої чверті матчу мало хто з присутніх на грі міг припустити такий неприємний для Політехніків результат.

Студенти жваво почали зустріч — 2:15 — стартовий відрізок гри.
Але зусиллями Андрія Журавля, що набрав в першій чверті 10 очок, МНТУ дещо наблизився до суперника — 15:20.

На початку другої чверті дві підряд атаки хазяїв — 5 очок на рахунку Журавля і рахунок рівний — 20:20.
Далі гра йде із змінним успіхом. У студентів активно діють Кореняк, Тодосіенко і Канівець. У МНТУ, окрім Журавля, можна виділити Холоденко, Косюка, Доценко і Котова.

За 3 хвилини до кінця другої чверті попереду хазяї - 31:28.

І тут стався неприємний епізод, що багато в чому вплинув надалі на результат гри. При боротьбі під кільцем не витримали нерви у гравця Політеха Лавренюка, який грубо виштовхнув за майданчик одного з лідерів
МНТУ Холоденко, та так, що той ударившись об стіну залу, отримав неприємну травму. Тут же інші гравці команд стали на захист своїх гравців, що беруть участь в епізоді. До серйозного рукоприкладства справа, слава Богу, не дійшла.

Але в результаті інциденту дискваліфікуючими фолами були покарані гравці КПI — Лавренюк і Лискович (за вихід на майданчик з лавки запасних під час конфлікту).

У МНТУ технічний фол отримав Холоденко, а Журавель був видалений також за вихід на майданчик з лави запасних.

Після цього Політех позбувся двох ключових гравців, а МНТУ одного.

Але якщо ветерани МНТУ змогли об'єднатися і налагодити командну гру, то студентська команда помітно підсіла і виглядала дещо деморалізованою.

Хазяям вдалося виграти дві чверті, що залишилися, а з ними і матч 76:65.
А усі дискваліфіковані гравці, згідно з Положенням, пропустять наступну гру своїх команд.

Дивіться більше фото з гри МНТУ — Політехнік…