Краби — ARD. Бажання перервати смугу невдач на тлі чоловічої розмови

Під час гри Краби - ARD. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Краби — ARD. Фото Ярослави Немеш

ARD — Краби 69:61 (15:12, 6:20, 22:9, 26:20)

У цій грі зійшлися аутсайдери турніру, що не взяли до цієї зустрічі жодної перемоги. Обидві команди були повні бажання перервати цю неприємну для себе смугу невдач.

З перших же хвилин зустрічі зав’язалася рівна боротьба. Команди багато уваги приділяли захисним діям, в нападі ж впадало у вічі не дуже високий рівень виконавської майстерності гравців обох команд.
У наслідку цього і низький рівень результативності.

У другій чверті Крабам здавалося б вдалося відірватися від суперників. Наявність на їх лавці запасних такого досвідченого наставника як Віталій Черний надало упевненості командним діям.

У складі Крабів виділявся своїми активними діями Павло Хайло, що став у результаті найрезультативнішим гравцем матчу, — 23 очки. До великої перерви попереду Краби — 32:21.

На другий тайм підопічні Антона Ерчика вийшли максимально мобілізованими на боротьбу. Чоловіча розмова в перерві явно дала про себе знати.

Декілька блок-шотів в захисті і пару данків в нападі Євгенія Сачави, результативні атаки Ігоря Пилипейко і Дмитра Семененко, швидкі прориви у виконанні Дмитра Колесника і Ігоря Ткаченко і після третьої чверті попереду вже АРД — 43:41.

У кінцівці матчу Краби зробили спробу змінити рахунок зустрічі у свою користь. Декілька далеких попадань Павла Скорина і Павла Хайло. Але цього виявилося недостатньо проти грамотно побудованої гри АРД у кінці гри.

69:61 — перша перемога АРД в турнірі.