UDави — Бродяги. Великий разрив і «підміна» команди

Під час гри UDави - Бродяги. Фото Ярослави Немеш

Під час гри UDави — Бродяги. Фото Ярослави Немеш

UDави — Бродяги 80:71 (11:13, 21:20, 22:22, 26:16)

Хазяї виходили на цей матч не в кращому настрої після поразки в кубковому протистоянні з Шаманами в минулі вихідні.

Бродяги, у свою чергу, були повні бажання отримати перемогу над одним з фаворитом Ліги. І з самого початку гри, гості поступово почали відриватися в рахунку.
Перша чверть за ними — 11:13.

У другій чверті Бродяги ще більше збільшили відрив — 16:24.
Добре діяли «великі «гостей Шевченко і Лисяк, що набрали у результаті 24 і 17 очок. Їм активно допомагали Мироненко, Онегов, Гопкало, Овчарук.

У Удавів в цій грі після тривалої відсутності, пов’язаної з травмою, на майданчику з’явився один із старожилів команди Дмитро Гречкин.
Після виходу на полі ще одного ветерана команди Дмитра Брянцева, гра команди помітно пожвавилася.

Удавам вдалося наздогнати в рахунку гостей — 32:33 після другої чверті, 54:55 після третьої. Гра йде із змінним успіхом.

І тут в завершальній десятиминутке гостей ніби підмінили. Команда ніби встала на місці. Після 5 хвилин завершальної чверті хазяї вже були попереду — 73:57.

Усі гравці Удавів злагоджено стали діяти як в захисті, так і в нападі. Гуртовий і Дмитренко помітно переграють суперника під щитами.
Цьопич, Кметюк, Гонтаренко додають в грі із задньої лінії.
Черногор чергує вдалі далекі атаки з блискавичними проходами під кільце.

Кінцівка явна за хазяями, а разом з нею і матч — 80:71.