UDави — Краби. Переможний штрафний і сенсація яка не відбулася

Під час гри UDави - Краби. Фото Ярослави Немеш

Під час гри UDави — Краби. Фото Ярослави Немеш

UDави — Краби 69:68 (18:8, 22:18, 12:22, 17:20)

У цій зустрічі трохи не сталася гучна сенсація. Зустрічалися команди, що займають діаметрально протилежні місця в турнірній таблиці.

UDави, що мають лише одну поразку і Краби, що не мали жодної перемоги.
І спочатку гри ніщо не провіщало такої напруженої і драматичної кінцівки матчу.

З перших же хвилин хазяї захопили лідерство. Після першої чверті вони упевнено лідирували — 18:8.
Гуртовою із завидною постійністю обігравав суперників під кільцем, Цьопич кілька разів завершував атаки
своєї команди в швидкому відриві, добре увійшли до гри досвідчені ветерани UDавів — Корабльов, Брянцев
Харченко, Базелевський, Гречкин.

У другій чверті розрив досяг 18 очок — 38:20. І тут в діях хазяїв стала проявлятися деяка вальяжность.
Визнавши справу зробленою, вони помітно скинули обороти, почали досить багато помилятися в простих ситуаціях.

Гості, відчувши це спробували переломити гру. І це їм вдалося. Пішли кидки у Зубарчука, Токмачева, Хайло і Скорина.

Розрив почав танути на очах. Третю і четверту чверть вони виграли і виглядали явно переважніше хазяїв, що втратили гру.

За 1,5 хвилин до кінця четвертої чверті після триочкового попадання Зубарчука розрив скорочується до мінімуму — 68:65.
Тут же після помилки хазяїв Костенко забиває 2+1 і рахунок рівний — 68:68.

У своїй останній атаці хазяї за 22 секунди до кінця основного часу отримують право на 2 штрафних.
На лінії кидків основний розігруючий UDавів Павло Цьопич. І тільки другий його кидок досягає мети — 69:68.

Краби беруть тайм-аут і за 22 секунди вкидають м’яч на половині хазяїв.
У своїй останній атаці вони повністю використовують відведений ним час. UDави, виконуючи установку тренера, захищаються без фолу.

Під кінець ігрового часу слідує далекий кидок Олега Ємця і м’яч, ударившись об дужку кільця відлітає в поле.

Звучить фінальна сирена, що зафіксувала нелегку перемогу UDавів — 69:68.

Дивіться більше фото з гри UDави — Краби…

Дивіться повну статистику гри UDави — Краби…