Бродяги — Політехнік. Як студенти поміж собою розбиралися

Під час гри Бродяги - Політехнік. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Бродяги — Політехнік. Фото Ярослави Немеш

Бродяги — Політехнік 70:82 (23:19, 13:25, 14:17, 20:21)

У цьому матчі зустрічалися команди, що представляють собою провідні студентські колективи Києва.

Річ у тому, що кістяк команди Бродяги складають студенти торгового Університету, ну, а Політехнік — це знаменитий КПI, що здавна славиться своїми баскетбольними традиціями.

Суперники добре знають один одного, тому гра почалася, як прийнято говорити, без розвідки.
Спочатку гра йшла із змінним успіхом. Бродягам, завдяки активним діям Шевченка, Алексєєва, Лисяка, вдалося виграти першу чверть — 23:19.

Але починаючи з другої чверті, студенти Політеха перехопили ініціативу і не відпускали її вже до самого кінця зустрічі.
Завдяки хорошій ротації гравців гостям вдавалося підтримувати високий темп і примушувати суперника помилятися.

Усі гравці Політехніка, що брали участь в грі, відзначилися в підсумковому протоколі набраними очками.
Виключення — Ковригин, що з’явився на майданчику всього на 11 секунд.

Розрив поступово збільшувався і до кінця зустрічі досяг 21 очка — 82:61.

Хазяям правда ще вдався останній, завершальний ривок — 9:0. Але фінальна сирена зафіксувала упевнену перемогу Політехніка — 82:70.

Дивіться більше фото з гри Бродяги — Політехнік…

Дивіться повну статистику гри Бродяги — Політехнік…