Під час гри Краби - Політехнік. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Краби — Політехнік. Фото Ярослави Немеш

Краби — Політехнік 79:85 (20:24, 16:20, 18:19, 25:22)

Цього дня це була вже друга гра для студентів КПI.
Вдень вони вже виходили на майданчик у рамках змагань серед студентських команд Києва.
І не дивлячись на це Політехнік досить жваво почав матч. Часом команда навіть використовувала натиск по усьому полю в захисті.

У нападі у студентів виділявся Роман Серко, що реалізував чотири триочкових тільки в першій чверті (всього 8 з 10) і набрав в підсумковому протоколі 29 очок.
Йому активно допомагали Лискович (12 очок) і Тодосіенко (11). Під щитами добре боровся Кореняк (13 очок).

На четвертій хвилині зустрічі гості вже вели в рахунку — 12:4, далі - більше 24:10.
Проте потім тайм-ауту наставника Крабів Віталія Черния, хазяї здійснюють ривок 10:0 і чверть закінчується з рахунком — 24:20 на користь Політеха.

У другій половині зустрічі студенти за рахунок швидкої і агресивної гри змогли збільшити відрив від суперників до 20 очок — 61:41.
Варто відзначити що обидві команди досить непогано атакували з далекої дистанції: у Крабів 12 попадань з 28 спроб (43%), у Політеха: 14 з 30 (47%).

У кінцівці другої половини хазяям вдалося переламати хідгри, що невдало складається для них.
Павло Скорин забив 4 з 5 триочкових (всього в його активі 22 очки). Йому непогано допомагали партнери Хайло, Токмачев і Зубарчук, кожен з яких приніс своїй команді по 11 очок.

За 52 секунди до закінчення четвертої чверті рахунок скоротився — 78:82. Але дива не сталося, студенти грамотно відігравши в захисті отримали другу перемогу за останній тиждень в Лізі Монстрів — 85:79.

Дивіться більше фото з гри Краби — Політехнік…

Дивіться повну статистику гри Краби — Політехнік…