Політехнік — МАУП-Шамани. Як старожили студентів переконували

Під час гри Політехнік - МАУП-Шамани. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Політехнік — МАУП-Шамани. Фото Ярослави Немеш

Політехнік — МАУП-Шамани 61:74 (13:14, 19:15, 10:23, 19:22)

Шамани проводили цю зустріч всього через декілька днів після важкого матчу Кубку України з чемпіоном Суперліги командою Хімік (Південний), в якій вони незважаючи на поразку 70:76, продемонстрували відмінну, як для аматорської команди, гру.

Тому на початку гри з молодою, студентською командою КПI, гості виглядали дещо важкувато.

У першій чверті йшла рівна гра з невисокою результативністю. В цілому варто відмітити, що у обох команд
явно збився приціл в цій зустрічі.
Так у Політехніка тільки 2 далеких кидка з 20 досягли цілі (10%). Для порівняння в останній грі Краби —
Політехнік показники студентів в цьому розділі були — 14 з 30 (47%).

Недалеко пішли у влучності далеких кидків і їх суперники Шамани — 3 з 19 (16%).

У другій чверті Політехнік після декількох швидких відривів у виконанні Олексія Рушакова повели в рахунку 27:20.
Але тут на майданчику у гостей з’явився Леонід Стефанишин, трохи спізнившийся на початок зустрічі.
Розрив почав танути на очах. Проте перший тайм за студентами — 32:29.

На самому початку третьої чверті після точного триочкового Сергія Гаркавенко рахунок рівний — 32:32.
І після цього ініціатива повністю перейшла до досвідченіших Шаманів. Леоніду Стефанишину, що у результаті набрав 20 очок, активно допомагали Андрій Гаркавенко (14 очок), Олександр Москаленко (11) і Олександр Руденко (10).

Політехнік в другій половині гри здорово підсів фізично. Команду як і раніше переслідують травми і хвороби.

Шамани упевнено довели зустріч до перемоги — 74:61.

Після гри з’ясувалося, що зустріч у відповідь Кубку України Шаманів з Хіміком відбудеться 20 листопада в Південному.

Побажаємо одному із старожилів Ліги Монстрів гідно провести це протистояння з чемпіоном України.

Дивіться більше фото з гри Політехнік — МАУП-Шамани…

Дивіться повну статистику гри Політехнік — МАУП-Шамани…