Під час гри UDави — Каштан. Фото Ярослави Немеш

UDави — Каштан 79:71 (21:10, 13:19, 21:16, 24:26)

Переможець цього матчу ставав фактично переможцем 1 круга ЛМ.
Тому гра очікувалася з великим інтересом і обидві команди виправдали очікування бойової цікавої гри.

На самому початку зустрічі ініціативу захопили Удави. Вони дуже жваво почали матч, відчувався хороший настрій усієї команди на перемогу. Відразу ж послідував ривок хазяїв і на 5 хвилині гри рахунок 15:2 на користь Удавів.

Дуже активно в цьому відрізку виглядав досвідчений Дмитро Корабльов, що приніс своїй команді 10 очок тільки в 1 чверті. Забігаючи вперед відмітимо, що усього на його рахунку 20 очок і він став найрезультативнішим гравцем матчу.

Гравці Каштана після двоматчевого рандеву з командою Суперліги БК «Запоріжжя — ZOG «в Кубку України, виглядали явно втомленими і поступливими хазяям у фізичному плані. До того ж з причини відсутності досвідченого розігруючого команди Андрія Лебедєва, налагодити грамотну, комбінаційну гру було нікому.

Перша чверть за усіма показниками за Удавами — 21:10.

У другій чверті гості, після бесіди в перерві з тренером Станіславом Медведенко, спробували повернутися в гру. Активізувалися Забирченко і Неруш, декілька підряд попадань Довидного і Морозова, запрацював під щитами Полежаєві після 1 тайму рахунок скоротився — 34:29.

Але Удави, відчувши що цілком реально сьогодні отримати перемогу, і не думали віддавати ініціативу. Як тільки Каштан наближався на досить близьку відстань, тут же слідувала відповідь хазяїв.

Дуже корисно діє в нападі 1 номер хазяїв Павло Цьопич, котрий в одному з відрізків чотири рази підряд завершував атаки Удавів (всього на рахунку 19 очок). Справно набирають очки в скарбничку своєї команди Корабльов і Гуртовий (всього 15). Декілька дуже важливих м’ячів забив Сергій Мирзак (14).

Каштанам так і не вдалося дістати дуже грамотно діючих цього вечора хазяїв.

Досить відмітити, що за усю гру гості жодного разу не вели в рахунку. У кінцівці гравці Каштана за допомогою тактики фолів спробували врятувати матч, але Удави цього разу добре кидали з лінії штрафних — 8 з 10 (80%). Для порівняння — у Каштана цей показник — 11 з 20 (55%).

На закінчення доводиться відмітити неприємний момент — після закінчення гри, тренери і гравці Каштана, нарікаючи на погане на їх погляд суддівство, відмовилися від коментарів матчу.

Дивіться більше фото з гри UDави — Каштан…

Дивіться повну статистику гри UDави — Каштан…