Каштан — ARD. Несподіваний початок та закономірне закінчення гри

Під час гри Каштан - ARD. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Каштан — ARD. Фото Ярослави Немеш

Каштан — ARD 75:47 (13:9, 17:8, 30:15, 15:25)

У цій зустрічі один з лідерів команда Каштан легко переграла одного з аутсайдерів турніру команду ARD, незважаючи на відсутність у своєму складі декількох основних гравців (Андрій Лебедєв, Дмитро Забирченко та ін.).

Гості лише на початку гри несподівано повели в рахунку, жваво почавши матч — 0:6.
Але після тайм-ауту, своєчасно узятого наставником Каштана Станіславом Медведенко, усе в цій зустрічі встало на свої місця.

Перші 2 очки Каштан набрав лише на 5 хвилині (Євген Морозов), але потім пішло — поїхало.
Перша чверть за хазяями — 13:9. На початку 2 чверті - ривок Каштана 13:0 і 26:9.

У хазяїв відрізнилися усі гравці, що виходять на майданчик, окрім Жори Ожерельева, у якого не виявилося ігрової майки перед виходом на гру. Добре діяв молодий Євген Болоценко (19 очок), активно під щитами діяв Іван Полежаєв (15), з лавки запасних добре увійшов до гри Олександр Белов (8).

У гостей варто відмітити молодого Ярослава Кузьменко, що дебютував у складі команди, який разом з Ігорем Ткаченко, став найрезультативнішим у ARD, у обох в активі по 9 очок.

Лише у завершальній чверті, Каштан трохи скинувши обороти, дозволив гостям закінчити чверть з нічийним рахунком 15:15. Але загальний підсумок для ARD невтішний, розгром в 28 очок — 75:47.

Дивіться більше фото з гри Каштан — ARD…

Дивіться повну статистику гри Каштан — ARD…