Скорпіони — UDави. Боротьба принципів колишніх одноклубників

Під час гри Скорпіони - UDави. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Скорпіони — UDави. Фото Ярослави Немеш

Скорпіони — UDави 72:77 (10:13, 16:24, 24:22, 22:18)

У цьому матчі зустрілися принципові суперники. Річ у тому, що ще зовсім нещодавно багато гравців, що брали участь цього вечора у складі обох команд, були членами однієї команди Вищої Ліги — Авангард (Київ).
У Скорпіонів це — Геннадій Кушманцев, Євгеній Шумейко і Єгор Маслюченко.
У Удавів — Володимир Гуртовий, Павло Цьопич і тренер команди Олег Рубан.

Забігаючи наперед відмітимо, що усі ці гравці стали найрезультативнішими у своїх командах.
У Скорпіонів — Кушманцев — 26 очок, Шумейко — 14, Маслюченко — 11.
У Удавів — Гуртовий — 20, Цьопич — 12.

Початок матчу видався малорезультативним. Команди непогано захищалися і рахунок в грі ріс повільно. На 6 хвилині попереду Скорпіони — 8:2.
Після тайм-ауту, своєчасно узятого наставником Удавів Олегом Рубаном, гості немов стрепенулися. Послідував ривок 11:0 і попереду Удави — 8:13.

Після цього ініціатива міцно перейшла до гостей. Вдало у них, окрім вищеперелічених гравців, зіграли ветерани — Дмитро Корабльов (7) і Дмитро Брянцев (7).
Активно відновлюється після травми старожил команди Дмитро Гречкин (9).

Відмінною рисою в грі Удавів цього сезону є довга лавка запасних. Усі гравці команди, що виходили на майданчик, відзначилися набраними очками.

Здавалося гостям не складе труднощів довести зустріч до переможного кінця, після 3 чверті вони попереду — 59:50. За 5 хвилин до кінця 4 чверті вони як і раніше попереду — 67:59. Але Скорпіони цього вечора були налагоджені рішуче і їм вдалося на останній хвилині наблизитися впритул до суперника — 70:71.

За 34 секунди до сирени 2 очки Павла Цьопича — 70:73. Після тайм-ауту — швидкі 2 очки Геннадія Кушманцева — 72:73. Тайм-аут Удавів, після якого за 11 секунд слідує фол Скорпов на Цьопиче, обоє його штрафних точні - 72:75.

Знову тайм-аут Скорпіонів і на останню атаку у них 11 секунд і вкидання на половині Удавів. На завершуючий триочковий кидок хазяї виводять визнаного снайпера команди Єгора Маслюченко — проте у вирішальний момент він промахується. Фол, що послідував, усе на тому ж Цьопиче тільки збільшив різницю в рахунку — 72:77 — важка перемога Удавів.

Дивіться більше фото з гри Скорпіони — UDави…

Дивіться повну статистику гри Скорпіони — UDави…