МНТУ — Політехнік. Агрессивна, жорстка гра за вихід в заповітну четвірку

Під час гри МНТУ - Політехнік. Фото Ярослави Немеш

Під час гри МНТУ — Політехнік. Фото Ярослави Немеш

МНТУ — Політехнік 84:63 (15:14, 22:27, 19:10, 28:12)

У цій грі зустрічалися команди, що претендують на попадання в заповітну четвірку, тому її підсумок мав величезне значення на розподіл місць в середині турнірної таблиці під кінець 1 круга турніру.

У першій половині матчу йшла дуже рівна, агресивна гра, що рясніла великою кількістю персональних зауважень. Команди поперемінно змінювали один одного як лідера.

У другій чверті студенти КПI, підвищивши темп і завдяки декільком вдалим швидким проривам зуміли вийти вперед на 6 очок. У Політехніка виділялися своєю агресивною, атакуючою грою Іван Гаврильченко (що у результаті набрав 17 очок) і Ігор Тодосіенко (18).

Завдяки більшій ротації гравців гостям вдавалося підтримувати високий темп і перший тайм за ними — 37:41.
Результат гравців лавки в цій зустрічі - 8:27 на користь молодшої, студентської команди.
Але ще один важливий аргумент в грі - досвід був, звичайно ж, на стороні хазяїв.

Після перерви досвідчені Яйчун, Галенкин, Холоденко, Журавель, Косюк грамотно збиваючи темп і ретельно вибудовувавши комбінаційну гру в нападі, зуміли переламати хід гри, що невдало складалася для них, до перерви. До того ж пішов кидок у Гамова, який у результаті став найрезультативнішим гравцем матчу, набравши 30 очок. Йому добре під щитами допомагав Журавель (23 очки).

У Політеха навпаки, командна гра повністю розладналася, вони збилися на індивідуальні дії в нападі і рахунок став нестримно рости на користь хазяїв. У другому таймі МНТУ повністю переграли студентів з різницею в 25 очок.

Підсумковий рахунок також виявився великим на користь хазяїв — 84:63, але він не повною мірою відображує ту боротьбу, яка відбувалася на майданчику.

Обидві команди діяли агресивно і жорстко в захисті і арбітрам кілька разів доводилося карати команди технічними зауваженнями, щоб пристрасті не перехльостували через край.

Отримавши важливу перемогу команда МНТУ зайняла четверту строчку в турнірній таблиці на сьогодні.

Дивіться більше фото з гри МНТУ — Політехнік…

Дивіться повну статистику гри МНТУ — Політехнік…