Під час гри Краби - Каштан. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Краби — Каштан. Фото Ярослави Немеш

Краби — Каштан 64:81 (15:19, 22:16, 15:16, 12:30)

Цей матч проходив за досить дивним сценарієм.
Перші 2 очки хазяї змогли набрати лише на 7 хвилині. Рахунок до цього часу був вже 0:17.
Але тут з появою на майданчику у складі Крабів основного плеймейкера команди Павла Скорина, спізнілого до початку гри, хазяї немов прокинулися від зимівлі - ривок 10:0 і до кінця 1 чверті команда повернулася в гру — 15:19.

Далі - більше, пішов кидок у Сергія Ареф'єва, що набрав у результаті 14 очок.
Його дружно підтримали Костенко, Морозів (по 11), Королюк (10). Усі гравці хазяїв, що виходили на майданчик набирали очки в цій зустрічі.

Триочкове попадання Ареф'єва у кінці 2 чверті і хазяї йдуть на перерву ведучи в рахунку — 37:35.

Після перерви гравцям Каштана знову довелося включати повні оберти.
Під щитами активно запрацював Іван Полежаєв (16 очок), результативно зіграли Євген Болоценко (18)
Вадим Довідний (17) і Андрій Лебедєв (11).

Третя чверть пройшла в рівній боротьбі, точне попадання Костенко одночасно з сиреною виводить хазяїв вперед після 3 чверті - 52:51.

Та все ж в завершальній чверті усе стало на свої місця. Вадим Довідний повів за собою партнерів, 12 очок набрав він для своєї команди в кінцівці матчу.

Для удару у відповідь у Крабів вже просто не вистачило сил.
Каштан здобуває перемогу — 81:64 і ділить другу строчку в турнірній таблиці після 1 круга.