МНТУ — Бродяги 67:71 (18:19, 20:17, 13:16, 16:19)

Ця гра мала велике значення, оскільки обидві команди ставлять завдання попадання в четвірку кращих.
Радує той факт, що команда МНТУ після критики на адресу спортзалу для проведення домашніх ігор на вулиці Курській, знайшла можливість для проведення ігор в іншому, комфортнішому залі «Економіст «КНЕУ.

Що стосується гри, то слід зауважити, що в новому для себе залі команда ще не провела тренувань і це позначилося на якості гри.

З перших же хвилин на поле зав’язалася справжня, атлетична гра з рівними шансами на перемогу.
Початок зустрічі залишився за хазяями — 9:1.

Але тут же послідувала відповідь гостей, ривок — 9:0 і попереду вже Бродяги — 9:10.
І пішло — поїхало. 17 разів в матчі відбувалася зміна лідера, ще 8 разів рахунок був нічийним.

Перший тайм залишився за МНТУ — 38:36.
Активно у складі хазяїв діяв Андрій Журавель і Володимир Гамов — у обох у результаті по 20 очок.
Їх добре підтримували Валерій Яйчун і Павло Гукасов (обоє по 9 очок), Олександр Доценко (8).
У гостей найрезультативнішими виявилися: Сергій Шевченко (18), Олександр Алексєєв (17) і Максим
Лисяк (13).

У другому таймі більш вікова команда хазяїв виглядала усе більш втомленою, помітно погіршився відсоток попадання як далеких, так і середніх кидків.
І це не мудровано, адже у складі МНТУ на майданчик цього вечора виходило всього 6 гравців.
Були відсутні Косюк і Галенкин, а Олександр Холоденко пропускав цю зустріч із-за перебору технічних зауважень.

Проте переможець визначився тільки в самій кінцівці.

За 1 хвилину 15 сек. до кінця 4 чвертей Гамов виводить МНТУ вперед — 67:66.
За 50 секунд до кінця Гаранин з лінії штрафних реалізує тільки 1 кидок з 2 — 67:67.
Тут же слідує втрата м’яча у МНТУ в нападі і за 11 секунд до кінця Шевченко виводить Бродяг вперед — 67:69.
Слідує тайм-аут і за 11 секунд у МНТУ вкидання в нападі.

На останній кидок під кільце проривається Андрій Журавель, що в цілому провів хороший матч.
Але останній його кидок, найважливіший в цій зустрічі виявився неточним.

Тактичний фол, що послідував після цього лише збільшив різницю в рахунку — 67:71.