ARD - UDави. Зачарований м’яч і вдалий вирішальний ривок

Під час гри ARD  -  UDави. Фото Ярослави Немеш

Під час гри ARD — UDави. Фото Ярослави Немеш

ARD — UDави 54:62 (21:11, 13:12, 14:25, 6:14)

Цю зустріч Удави проводили в новій формі, проте у відмінності від привабливого зовнішнього вигляду, гра команди в цій грі виглядала досить блякло.

З перших же хвилин ініціативу захопили номінальні хазяї - гравці АРД. Пилипейко, Сачава, Ластівка, Семененко, Ткаченко вийшли на майданчик з твердим бажанням учинити гідний опір лідерам турніру. Час йшов, а рахунок в грі усе зростав на користь АРД.

7:2, 14:8, 17:11, 21:11 — кінець першої чверті. У Удавів в першій чверті очки приносили тільки 2 гравці - Гуртовий (7) і Коломієць (4).

У другій десятихвилинці характер гри не змінився. Розрив в рахунку досяг 15 очок на користь АРД — 26:11.

Гравці АРД продовжували діяти комбінаційно і максимально зібрано. Під щитами добре боровся Євген Сачава, раз по раз кільце суперників вражав Ігор Пилипейко (всього 16 очок), йому активно допомагав Богдан Ластівка (12), дуже корисно для команди діяв Ігор Ткаченко.

У Удавів по колишньому гра йде із скрипом, м’яч немов зачарований не йде в кільце. 24 набрані очки за тайм — дуже низький показник для лідера Ліги, тим більше в грі з одним з аутсайдерів. Перший тайм повністю за АРД — 34:23.

Після перерви гості взялися за справу серйозно. Більше менш налагодилася гра в нападі. Володимир Гуртовой почав набирати очки під щитом (всього 15), повів за собою команду Павло Цьопич (16) і Антон Черногор (10).

Одночасно з сиреною про закінчення 3 чверті Олександр Ражев порівнює рахунок — 48:48. Удавам вдається вирішальний ривок в грі - 16:0 і вони вже попереду — 48:60.

Гравцям АРД не вистачило сил в кінцівці гри, але вони сміливо можуть занести собі в актив цю зустріч.
Удавів же в найближчі вихідні чекає виїзд в Латвію на перший тур Міжнародної Аматорської Ліги.