Скорпіони — МАУП-Шамани. Цікава боротьба з непередбачуваною, драматичною кінцівкою

Під час гри Скорпіони — МАУП-Шамани. Фото Ярослави Немеш

Скорпіони — МАУП-Шамани 74:76 (13:27, 15:17, 24:18, 22:14)

Ця гра, як і більшість зустрічей Ліги Монстрів цього сезону, пройшла в цікавій боротьбі з непередбачуваною, драматичною кінцівкою.

З самого початку зустрічі лідерство захопили Шамани. Їх гра виглядала як більш злагоджена і комбінаційна, ніж розрізнені дії хазяїв. Усі гравці Шаманів, що виходять на майданчик в цій зустрічі, не випадали з командної гри — відчувалося, що команда давно грає і тренується в цьому складі.

Швидкі проходи під щит Олександра Руденко (20 очок) і Олександра Скірти (11), далекі попадання Сергія Гаркавенко (16) і Костянтина Катаева (13) — Шамани плавно, методично нарощують свою перевагу — 13:27 після 1 чверті, 28:44 після 1 тайму.

Після перерви картина на майданчику різко змінилася.

По-перше, Скорпіони нарешті увійшли до гри. Команда що називається розбіглася. Активно почав боротися під щитами Костянтин Парадник (22 очки). Налагодили приціл Євген Шумейко (16) і Єгор Маслюченко (15).
Біг і завершував атаки в швидкому прориві Геннадій Кушманцев (12). Як могли допомагали команді Олексій Логинов і Дмитро Подоляко.

У Шаманів же в грі намітився спад, пов’язаний з втомою. Позначився важкий виїзд на кубкову гру у відповідь в Південний.

Розрив почав танути на очах. На кінцівці гри слід зупинитися детальніше. 2 підряд далеких попадання Єгора Маслюченко і за 1,5 хвилин до кінця 4 чвертей розрив в рахунку скорочується до мінімуму — 69:72.

Слідує обмін результативними атаками Гаркавенко і Маслюченко і за 56 секунд — 71:74. Гаркавенко знову точний — 71:76. Але, упіймавший кураж, Єгор Маслюченко забиває неймовірний триочковий — 74:76.

Шамани припускаються помилки в нападі і за 5 секунд тайм-аут і вкидання у Скорпіонів в зоні нападу. На останній далекий кидок виводиться Євгеній Шумейко і м’яч одночасно з сиреною, пострибавши по дужці кільця, відскакує в поле.

Дуже непроста виїзна перемога Шаманів — 74:76.

Дивіться більше фото з гри Скорпіони — МАУП-Шамани…

Дивіться повну статистику гри Скорпіони — МАУП-Шамани…