Під час гри ARD — Скорпіони. Фото Ярослави Немеш

ARD — Скорпіони 78:72 (24:15, 16:19, 17:26, 21:12)

Результат цієї зустрічі виявився дещо несподіваним з першого погляду.

Але для тих, хто спостерігав як розвивалися події в цій грі, результат виглядає цілком закономірним.
Команда ARD показала добре організовану командну гру як в захисті, так і в нападі. Команда додає від гри до гри і дивлячись на дії команд в цій зустрічі важко було передбачити — хто є аутсайдером, а хто одним з лідерів турніру.

До 5 хвилини 1 чверті на полі йшла абсолютно рівна гра — 9:9.

Потім ініціатива перейшла до хазяїв. Причому у команди не було явного лідера — усі гравці прагнули відпрацьовувати на майданчику по максимуму і кожен вніс вклад в загальну перемогу — Пилипейко (14 очок), Ластівка (12), Сачава (13), Ананко (11), Ткаченко і Радченя по (8), незважаючи всього на 4 набрані очки дуже корисно для команди діяв Дмитро Колесник.

Після 1 чверті попереду ARD — 24:15, після 1 тайму — 40:34.

Після перерви Скорпіони зусиллями Маслюченко (20 очок), Шумейко і Кушманцева — по 14, Парадника (13) зуміли не лише наздогнати суперника, але і вийти вперед на 10 очок — 50:60.

Команда ARD стала застосовувати зонну форму захисту і цим відразу ж скористалися снайпери Скорпіонів — Маслюченко і Кушманцев, реалізувавши декілька далеких кидків. Здавалося б усе стало на свої місця в цьому матчі, але гравці ARD після тайм-ауту змогли повернутися в гру, зробивши неймовірний камбек — 11:0 і знову вийшовши вперед — 61:60.

Почалися «гойдалки» і тут усе вирішили 2 далекі попадання Ананко і Ткаченко, причому останній закинув м’яч метрів з 10 і на останніх секундах атаки. Скорпіони відповісти тим же вже не змогли.

Красива перемога ARD — 78:72.

Дивіться більше фото з гри Каштан — UDави…

Дивіться повну статистику гри Каштан — UDави…