Каштан — UDави. Гра неповними складами і розділене перше місце

Під час гри Каштан — UDави. Фото Ярослави Немеш

Каштан — UDави 74:68 (24:12,17:19,16:17,17:20)

Цю зустріч команди були вимушені проводити не в повних складах.

У Удавів, які тільки напередодні гри повернулися з важкого виїзду в Ригу, були відсутні захворілий Дмитро Гречкин і Володимир Гуртовий, що отримав важку травму. У Каштана взагалі цього вечора на гру зібралося лише 6 гравців.

З перших хвилин ініціативу захопили хазяї. Створивши необхідний заділ, вони, дуже грамотно розподіливши сили, увесь час вели в рахунку.
До кінця 1 тайму їх перевага досягла 10 очок — 41:31.

Іван Полежаєв добре працював під щитами (всього на його рахунку 22 очки і 11 підборів). Досвідчений Андрій Лебедєв грамотно керував грою команди (20 очок). Дуже корисно зіграв Іван Скоков (12 очок і 15 підборів). Також у складі Каштана відрізнилися — Євген Морозов (8), Ігор Безпалюк (7) і Сергій Ожерельев (5).

У другій половині Удави кинулися наздоганяти суперника, що пішов у відрив. Пішов кидок у Сергія Мирзака (3 з 3 — триочкові, всього 13), його підтримали Антон Черногор (14), Тарас Кметюк (12) і Павло Цьопич (9). За 5 хвилин до кінця 4 чверті розрив скоротився до мінімуму — 61:60.

Здавалося б Удавам вдалося переламати хід гри, але 3 підряд помилки в передачах і Каштан знову йде вперед.

Кінцівку гри хазяї провели тактично грамотно, не дозволивши Удавам більше наблизиться до перемоги. 74:68 — перемога Каштана і вони порівнялися з Удавами в турнірній таблиці, розділивши разом з ними 1 строчку.

Дивіться більше фото з гри Каштан — UDави…

Дивіться повну статистику гри Каштан — UDави…