UDави — МАУП-Шамани. Гра в дуже напруженій і гострій боротьбі

Під час гри UDави - МАУП-Шамани. Фото Ярослави Немеш

Під час гри UDави — МАУП-Шамани. Фото Ярослави Немеш

UDави — МАУП-Шамани 70:88 (17:20,15:15,14:25,24:28)

У цій зустрічі зійшлися лідери ЛМ, команди ставлять перед собою завдання тільки перемога в турнірі.
Цього сезону команди зустрічалися вже тричі (2 гра в Кубку України і 1 в ЛМ) і в усіх трьох мінімальну перемогу виривали Шамани.

Незважаючи на велику по рахунку перемогу гостей, гра пройшла в дуже напруженій і гострій боротьбі.

У Шаманів був відсутній Леонід Стефанишин, що приніс багато клопоту суперникові в попередніх іграх цих команд цього сезону. У Удавів втрати були набагато значніші - Гуртовий, Кметюк, Дмитренко, Черногор. Дебютував в команді Геннадій Дзюба, але питання чи зможе він закріпитися у складі команди доки залишається відкритим.

Перші дві чверті пройшли в абсолютно рівній боротьбі - після 5 хвилини — 9:9, потім 10 — 17:20, потім 15 — 30:29, потім 20 — 32:35. У Удавів було видно бажання вести комбінаційну, атакуючу гру, але численні помилки при передачах в нападі зводили нанівець усю позитивну гру команди.

Завдяки результативним діям раніше усього Дмитра Кораблева (20 очок), Дмитра Брянцева (17) і Павла Цьопича (15) хазяям 35 хвилин вдавалося підтримувати інтригу в грі - 62:69. Але кінцівку зустрічі команда явно провалила.

Шамани як завжди продемонстрували високий командний дух. Усі гравці, що виходили на майданчик, внесли свій очковий вклад в загальну перемогу. Найрезультативнішими в команді були Сергій Гаркавенко і Олександр Руденко — у обох по 21 очку і гросмейстерський відсоток попадання триочкових кидків — 3 з 4 у Сергія і 4 з 6 у Олександра.

Після цієї гри в турнірній таблиці Удави по втрачених очках відкотилися на 3 місце, а Шамани ділять 1−2 строчку з Каштаном. Але відрив між цими командами мінімальний — усього лише одна перемога і уся боротьба в турнірі ще попереду.

Дивіться більше фото з гри UDави — МАУП-Шамани…

Дивіться повну статистику гри UDави — МАУП-Шамани…