Краби — Бродяги. На відстані одного триочкового до перемоги

Під час гри Краби - Бродяги. Фотограф Світлана Зелена

Під час гри Краби — Бродяги. Фотограф Світлана Зелена

Краби — Бродяги 65:68 (14:18, 19:13, 21:17, 11:20)

У цій зустрічі аутсайдер Ліги — Краби були дуже близькі до того, щоб отримати першу перемогу в турнірі.

Не дивлячись на те, що почали хазяї гру у властивій їм манері (відпускати суперника в рахунку на перших хвилинах) — 0:6, 2:11, 5:16 — до кінця 1 чверті, завдяки бійцівським якостям Краби не розкиснули, а продовжували боротися і їм вдалося наблизиться до суперника — 14:18 після 1 чверті.

У 2 чверті і вже до самого кінця матчу на полі йшла рівна, самовіддана, захоплююча боротьба з драматичною кінцівкою. У Бродяг як завжди на висоті був лідер команди Сергій Шевченко (всього на його рахунку
26 очок). У Крабів виділялися Павло Хайло (12), Ден Котковський (11). Дуже корисно провели зустріч Дмитро Євтєєв (8) і Володимир Лiщук (8).

У 3 чверті при рівному рахунку — 33:33, хазяям вдається ривок 13:0 і вони попереду 46:33. Але Бродяги доклавши титанічні зусилля під кінець зустрічі змогли наздогнати суперника, що пішов вперед, — 63:63 за 1.50 до фінальної сирени.
На полі йде повна драматизму гра.

На останній хвилині Котковський виводить Крабів вперед — 65:63. І тут настала «зоряна година «гравця Бродяг — Микити Ханча. Спочатку він реалізував неймовірний триочковий кидок і вивів свою команду вперед — 65:66.

Після тайм-ауту у Крабів залишається остання атака. Але замість кидка по кільцю слідує втрата Ярослава Токмачова і фол усе на тому ж Микиті Ханча, який точний з лінії штрафних, — 65:68. Часу на ще одну атаку у хазяїв вже не вистачило.