МНТУ — ARD. Захоплююча боротьба з обопільними шансами на перемогу

Під час гри МНТУ - ARD. Фото Ярослави Немеш

Під час гри МНТУ — ARD. Фото Ярослави Немеш

МНТУ — ARD 75:53 (16:10,16:16,18:16,25:11)

Ця гра очікувалася з певним інтересом, враховуючи те, що ARD отримавши 2 перемоги в останніх 2 іграх, набрали хід і значно додали в командній грі.

І упродовж трьох чвертей на полі йшла гостра, захоплююча боротьба з обопільними шансами на перемогу.
У гостей хорошу гру продемонстрували Євген Сачава, як завжди корисно діючи під щитами (всього на його рахунку 15 набраних очок), молодий Богдан Ластiвка (15 очок) і досвідчений Ігор Пилипейко (10).

На жаль, цього разу їх партнери по команді не змогли підтримати своїх лідерів повною мірою. Цьому багато в чому сприяв дуже щільний захист суперника.

Проте, завдяки хорошому настрою на гру гравцям ARD вдавалися три чверті на рівних боротися з освідченим суперником, яким без сумніву являються гравці МНТУ.

Після 3 чвертей рахунок на табло був — 50:42 і здавалося, що на кінцівку гри більше сил повинні залишитися у молодших гравців гостей. Але 4 чверть почалася з того, що перші ж 3 атаки хазяїв завершилися 3 точними далекими попаданнями Володимира Гамова, послідував ривок МНТУ — 13:0, рахунок виріс — 63:42 і гра була зроблена.

У хазяїв, як завжди, дуже активно під щитами діяв Андрій Журавель (17 очок), стримати якого один в один було дуже складно, доводилося підстраховувати.

При підстраховуванні ж, «розв'язувалися» руки у снайперів МНТУ — Володимир Гамов (26 очок) і Володимир Рижик (20) — обидва реалізували по 5 триочкових, витративши на це у першого — 10 спроб, у другого — 9.

Фінальна сирена зафіксувала переконливу перемогу МНТУ — 75:53 і команда знову повернула собі 4 строчку в турнірній таблиці.