UDави — Бродяги. Зустріч у котрій рахунок 8 разів був нічийним

Під час гри UDави - Бродяги. Фото Ярослави Немеш

Під час гри UDави — Бродяги. Фото Ярослави Немеш

UDави — Бродяги 69:75 (15:12, 18:22, 18:14, 18:27)

Глядачі, які стежили за ходом цієї гри в залі і в онлайн трансляції, стали свідками дуже цікавої, напруженої і захоплюючої боротьби.

Упродовж усієї зустрічі на полі йшла рівна гра з обопільними шансами на успіх. 11 разів по ходу зустрічі мінявся лідер і ще 8 разів рахунок був нічийним.

Рахунок в цьому матчі був відкритий тільки на 3 хвилині - Павло Цьопич — 2:0.

У хазяїв по-колишньому були відсутні травмовані Гуртовой, Дмитренко, Кметюк і Гонтаренко. По ходу гри дії хазяїв залишили двояке почуття. Часом вони показували добротну гру, як в захисті, так і в нападі. Але аж надто багато команда здійснювала невимушених помилок, які зрештою і привели її до поразки в цьому матчі. Виділити в їх складі можна хіба що одного з досвідчених ветеранів — Дмитра Брянцева, який став найрезультативнішим в команді (17 очок), показавши при цьому хороший відсоток попадань з гри.

У Бродяг уся команда відіграла гру дуже рівно і упевнено. Як завжди в її складі корисно зіграв Сергій Шевченко (17 очок), Максим Лисяк (8) і Микита Ханча (11). Але кращим на майданчику у складі гостей цього вечора був, поза сумнівом, Олександр Алексєєв (21).

Підсумок зустрічі був визначений в 4 чверті, виграною Бродягами з різницею в 11 очок. Гості дуже сильно провели кінцівку, набравши в завершальній чверті 27 очок. Майже кожна їх атака закінчувалася результативно і це дуже сильно нервувало Удавів, які стали допускати численні помилки, як в захисті, так і в нападі. Удави намагалися врятувати зустріч на останніх хвилинах за допомогою фолів, але гості з лінії штрафних не помилялися.

Дуже важлива перемога Бродяг — 75:69 і команда вийшла на 50% рівень перемог і поразок 6−6.

Дивіться більше фото з гри UDави — Бродяги…

Дивіться повну статистику UDави — Бродяги…