Краби - Каштан. Бій під кошиком не дивлячись на займане місце

Під час гри Краби - Каштан. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Краби — Каштан. Фото Ярослави Немеш

Краби - Каштан 80:91 (25:23,19:20,25:27,11:21)

У цьому матчі зустрілися лідер і аутсайдер Ліги і здавалося б результат має бути очевидний. Але тим і цікавий турнір, що в будь-якому матчі команди борються не дивлячись на займане місце і перемоги командам дістаються у важкій боротьбі.

Не стала виключенням і ця гра.
3 чверті на майданчику йшла абсолютно рівна боротьба за перемогу.

Підопічні Віталія Черния, будучи хазяями, що проводили гру у своєму залі, з перших же хвилин захопили лідерство і не поступалися ним аж до початку 3 чверті.

Із самого початку у Крабів пішли далекі кидки. Тільки у 1 чверті команда реалізувала 6 триочкових — Королюк двічі, Ліщук, Євтєєв, Хайло, Костенко.

Каштан тримається в ці хвилини тільки завдяки результативній грі Івана Полежаєва під щитом (всього 28 набраних очок).

Упродовж 3 чвертей Краби відмінно діяли в нападі, причому загроза кільцю виходила від кожного гравця команди на майданчику. Уся команда грала здорово, без явно вираженого лідера — Зубарчук (17), Ареф'єв (15), Королюк і Костенко по 13 очок.

Після 3 чвертей на табло рахунок був 69:70.

Але на самому початку завершальної чверті в матчі стався вирішальний перелом. Хазяї пропускають ривок Каштана — 0:17, рахунок стає - 70:87 і гра по суті була зроблена.

У гостей, окрім Полежаєва, результативно діють Вадим Довідний (18) і Костянтин Саченко (17). У відсутності головного тренера Станіслава Медведенко, роль граючого тренера виконував досвідчений Андрій Лебедев, який не лише грамотно керував діями команди, але і сам відзначився 7 набраними очками.

Хазяї переграли гостей по кількості триочкових попадань — 12:9, але загальна перемога залишилася за Каштаном — 80:91, які після цієї перемоги вийшли на чисте 1 місце в турнірній таблиці на даний момент.

Дивіться більше фото з гри Краби - Каштан…

Дивіться повну статистику Краби - Каштан…