UDави — Скорпіони. Гра з елементом нез’ясовної загадки

Під час гри UDави - Скорпіони. Фото Ярослави Немеш

Під час гри UDави — Скорпіони. Фото Ярослави Немеш

UDави — Скорпіони 76:70 (16:15, 22:31, 22:4, 16:20)

У цьому матчі зустрілися давні суперники. І слід зауважити, що ігри між ними завжди проходять в гострій, напруженій боротьбі.

Удавам, що зазнали 3 поразки в останніх 4 іграх, відступати було вже нікуди.
Скорпіони, навпаки, отримавши 2 перемоги підряд були повні бажання продовжити свою переможну серію. Правда в їх складі був відсутній один з лідерів команди — Євген Шумейко, що значно ослабило гостей.
У Удавів по колишньому був відсутній травмований Володимир Гуртовий, а також Дмитро Брянцев, Дмитро Гречкин, Антон Гонтаренко.

Гра почалася атаками Скорпіонів — 0:5, 4:7, 10:11.

У їх складі виділяється активними діями Дмитро Подоляко, що став найрезультативнішим у гостей, — 20 очок. Удави не відпускають суперника у відрив, а у самому кінці 1 чверті виходять вперед — 16:15.

У 2 чверті Скорпіони повністю переграли хазяїв. Майже кожна їх атака завершувалася результативно, з дуже високим відсотком попадань. Відмінно виглядають в ці хвилини — окрім Подоляко, Маслюченко (всього 13 очок), Гур’янов (11), Леон Роман (10). Не так активно, в порівнянні з останніми матчами, діє Парадник (9). У 2 чверті гості набрали 31 очко і після 1 тайму вони попереду — 46:38.

Що сталося із Скорпіонами після перерви залишається загадкою. Команду неначе підмінили. М’яч, ніби зачарований, не йде в кільце після кидків гостей ні з гри, ні з лінії штрафних. Удави ж діють комбінаційно грамотно, відмінно діючи і в захисті і в нападі. Розганяє атаки хазяїв Павло Цьопич (21 очко), справно набирає очки під щитом суперника Дмитро Корабльов (13) і Роман Дмитренко (9), чергує точні середні кидки з проходами під щит Антон Черногор (10), дуже важливі 2 далекі попадання новачка команди Геннадія Дзюби (8).

Удавам вдається вирішальний ривок в матчі - 22:2, рахунок стає 60:48 в їх користь і усе, що вдається Скорпіонам це лише скоротити різницю в рахунку до кінця гри — 76:70.

Удави переграли гостей за усіма основними показниками — втрати — 8:13, підбір — 44:39, штрафні, — з 7/6 проти 10/19, перехоплення 5:4. Удави отримали дуже важливу для себе перемогу, передусім в психологічному плані і продовжують гонку за найвищі місця в турнірній таблиці.

Дивіться більше фото з гри UDави — Скорпіони…

Дивіться повну статистику UDави — Скорпіони…