Під час гри Політехнік - ARD. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Політехнік — ARD. Фото Ярослави Немеш

Політехнік — ARD 60:63 (12:10, 16:12, 14:13, 18:28)

Це була ще одна рівна, цікава, напружена гра в нинішньому сезоні Ліги Монстрів.

Студенти КПI непогано почали зустріч відразу ж повівши в рахунку — 5:0, 9:2. Але після появи на майданчику у складі гостей високорослого Євгена Сачави гра вирівнялася. З його допомогою ARD вдалося налагодити боротьбу під щитами, у результаті вигравши по подборам — 54:42.

Політехнік упродовж 35 хвилин зустрічі лідирували в рахунку, виграючи з невеликим відривом три чверті - 12:10 після 1 чверті, 28:22 після 2, 42:35 після 3. У їх складі виділяються хорошою грою Ігор Тодосіенко (15 очок) і Кирило Корчагин (12). Але створити необхідний очковий запас хазяям не вдається і після 35 хвилин гри гості скорочують розрив до мінімуму — 50:49.

І тут послідував вирішальний ривок підопічних Антона Єрчика — 0:10 і гості вже попереду — 50:59. Уся команда діє в ці хвилини по максимуму, підтримуючи один одного, як в захисті, так і в нападі. Дуже пристойну гру провели Богдан Ластiвка (17 очок), Антон Коваленко (15), Євген Сачава (12 очок + 14 підбору). Веде за собою вперед партнерів, заряджаючи їх енергією і виконуючи роль розігруючого, Ігор Ткаченко.

Та все ж у хазяїв був шанс врятувати гру. Застосувавши натиск по усьому полю в останні 2 хвилини, вони змусили суперника помилятися і за 10 секунд до кінця 4 чвертi скорочують розрив в рахунку до мінімуму — 60:61. Тут же слідує тактичний фол на Богдані Ластiвка, але той дуже холоднокровно двічі точний з лінії штрафних — 60:63.

Після тайм-ауту у Полiтеха остання атака, 10 секунд і вкидання на половині суперника. На останній триочковий кидок вони виводять Юрія Лисковича, проте його кидок не досягає мети.