Бродяги — МНТУ. Напружена боротьба рівних за класом суперників

Під час гри Бродяги - МНТУ. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Бродяги — МНТУ. Фото Ярослави Немеш

Бродяги — МНТУ 73:61 (18:13, 16:21, 20:16, 19:11)

У цій зустрічі зійшлися приблизно рівні по класу суперники. І з самого початку гри на полі зав’язалася двосічна, напружена боротьба.

У гостей в складі на цю гру в протоколі значилося тільки 7 чоловік, включаючи граючого тренера Ростислава Тульчинского. Але в їх складі був присутній найрезультативніший гравець Ліги — Володимир Гамов, який у результаті і став найрезультативнішим гравцем матчу, — 22 очки.

Вікові гравці МНТУ боролися щосили з молодшими суперниками. Гра проходила на рівних 35 хвилин. Суперники поперемінно змінювали один одного як лідера. У підтвердженні цього слідує той факт, що Бродяги лідирували в рахунку 19 хвилин ігрового часу, МНТУ — упродовж 20 хвилин, ще 1 хвилину рахунок був нічийний.

У хазяїв рівно грала уся команда, трохи виділялися визнані лідери команди — Олександр Алексєєв (17 очок) і Сергій Шевченко (12).

У гостей в 3 чверті почалися втрати — за 5 фолів поле покидає Андрій Журавель, 4 фоли у Володимира Гамова. Боротися з молодими, швидкими гравцями Бродяг гостям стає дуже складно. Але вони відчайдушно б’ються — рахунок після 2 чвертей — 34:34, після 3 чвертей — 54:50, на 36 хвилині - 60:58.

Але на кінцівку ветеранам МНТУ сил вже не вистачило, ривок Бродяг — 13:3 і гра закінчується перемогою хазяїв — 73:61.

Дивіться більше фото з гри Бродяги — МНТУ…

Дивіться повну статистику Бродяги — МНТУ…