Під час гри Краби - Політехнік. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Краби — Політехнік. Фото Ярослави Немеш

Краби — Політехнік 61:76 (12:20, 19:18, 13:21, 17:17)

Початок цієї гри залишився за хазяями — 6:2.

Краби, незважаючи на відсутність головного тренера Віталія Черния, добре налаштувалися на цю гру. Команда боролася за кожен м’яч, усі гравці були заряджені на боротьбу.

Проте і молода, студентська команда гостей горіла бажанням перервати серію невдач в ЛМ. Політехнік, після тайм-ауту, своєчасно узятого Олегом Кузенковим, стали застосовувати натиск і значно підвищили темп своїх атак. Результат не змусив себе довго чекати. Політех дуже скоро вийшов вперед і не упускав лідерство в рахунку вже до кінця зустрічі.

Відмінно діє в їх складі Олексій Рушаков, який приніс своїй команді 10 очок підряд в ці хвилини і гості вже попереду з солідною різницею в рахунку — 9:20.

У 2 чверті хазяї перейшли до тактики далеких кидків, 4 підряд трюльника від Королюка, Хайло, Скорина і Костенко дещо наблизили їх до суперника — 31:38 після 1 тайму.

Слід зазначити, що по кількості триочкових попадань Краби перекидали Політех — 11:4. Але за усіма іншими показниками студенти явно перегравали хазяїв і передусім в швидкості. Добре втікали в швидкий відрив Ігор Тодосіенко (13 очок) і Кирило Корчагин (11), упевнено набирав свої очки під кільцем Ярослав Кореняк (10), корисно цього разу зіграв Юрій Лискович (10). Застосовуючи постійний тиск в захисті і пресингуючи, студенти КПI довели свою перевагу ло 20 очок — 54:74.

І усе, що змогли зробити хазяї в кінцівці гри, це трохи скоротити різницю в рахунку — 61:76.

Дивіться більше фото з гри Краби — Політехнік…

Дивіться повну статистику Краби — Політехнік…