ARD — МАУП-Шамани. Зустріч яка очікувалася з певним інтересом

Під час гри Шамани - ARD. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Шамани — ARD. Фото Ярослави Немеш

ARD — МАУП-Шамани 56:64 (15:11, 11:22.13:15, 17:16)

З приходом в команду ARD нового тренера Антона Єрчика гра команди помітно покращилась. З одного з аутсайдерів минулого сезону ARD перетворилося на міцного середняка, здатного дати бій і отримати перемогу над будь-яким з суперників в нинішньому турнірі Ліги Монстрів, включаючи визнаних лідерів.

Тому звітна зустріч з Шаманами очікувалася з певним інтересом.

Хазяї добре почали матч, вигравши 1 чверть — 15:11. Усі гравці, що виходять на майданчик, діяли дружно і кожен з них вніс очковий вклад в кінцевий результат. Хорошу гру показали молодий Богдан Ластівка (15 очок) і Єгор Ананко (10). Корисно для команди зіграв центровий Євген Сачава (7 очок + 9 підборів). На жаль не саму свою кращу гру продемонстрував Ігор Пилипейко (всього 2 набрані очки), який має набагато більший потенціал.

У Шаманів цього разу був відсутній визнаний снайпер Сергій Гаркавенко, що відразу ж позначилося на атакуючому потенціалі команди, 64 набрані очки — замало для одного з лідерів ЛМ.

У складі гостей слід виділити Олександра Руденко (16 очок), Максима Гона (12), Дениса Забеліна (11), який відновлюється після травми і Романа Денисова (8), який успішно влився до складу команди.

У 2 чверті Шамани досить легко наздогнали суперника, вийшли вперед і вже не поступалися лідерством по ходу гри. Але не можна сказати, що перемога далася їм відносно легко.

Гравці гостей намагалися чинити гідний опір і далеко не відпускали в рахунку суперника. Різниця в рахунку не перевищувала 10 очок і у кінці зустрічі на табло горіли цифри — 56:64 — перемога Шаманів.

Тепер у вівторок відбудеться центральна зустріч 2 круга між лідерами — Каштан — Шамани, яка і визначить хто піде на Новорічну перерву одноосібним лідером Ліги Монстрів.

Дивіться більше фото з гри Шамани — ARD…