Під час гри МНТУ - UDави. Фото Ярослави Немеш

Під час гри МНТУ — UDави. Фото Ярослави Немеш

МНТУ — UDави 81:83 (22:21, 24:21, 19:20, 16:21)

Ця зустріч видалася на рідкість видовищною, напруженою, з драматичною кінцівкою.

Для МНТУ це була остання гра цього року перед новорічним антрактом в Лізі. І хазяї дуже добре налаштувалися на боротьбу з одним з фаворитів турніру. Гравці МНТУ діяли на рідкість зібрано, самовіддано, борючись за кожен м’яч.

З перших же хвилин хазяї захопили лідерство в рахунку — 10:4, 17:6. Відмінно діє в їх складі Андрій Журавель, що набрав тільки в 1 чверті, — 15 очок (всього 27).

Удави, що не зовсім вдало почали матч, потихеньку прийшли до себе і до кінця чверті повернулися в гру — 22:21.

У гостей усі 10 гравців, що брали участь в грі, внесли свій очковий вклад в командну перемогу. Добре і дуже корисно увійшли до гри ветерани команди — Корабльов (9), Базелевський і Брянцев — по 8 очок. Набирає форму після травми Дмитренко (12), результативно зіграв Черногор (11). Але лідером команди в цій зустрічі без сумнівів став Павло Цьопич (21 очко).

У хазяїв окрім Журавля слід виділити Гамова (24) і Косюка (14). Хазяї лідирували в рахунку в цілому — 38 хвилин, 15 сек. Гості - 1 хвилину, 37 сек.

Але в тому то й справа, що це лідерство гостей припало на останні хвилини зустрічі. У останню п’ятихвилинку команди увійшли за рахунку 73:71 на користь МНТУ.

До цього часу лідер МНТУ в цій грі Журавель покинув майданчик із за перебору фолів. І тут гості стали застосовувати натиск по усьому майданчику, що багато в чому і визначило їх командну перемогу.

Декілька втрат хазяїв в самій кінцівці стали вирішальними. За 20 секунд до кінця 4 чверті після тайм-ауту Удави отримують право на атаку, поступаючись в рахунку 1 очком — 81:80. І їх остання атака закінчується результативним кидком Романа Дмитренко — 81:82.

Але у хазяїв є ще час на атаку у відповідь, за 1 секуду до кінця вирішальний кидок Павла Гукасова неточний.
За 0,6 секунд гравці МНТУ фолят на Павлові Цьопиче, його 1 кидок точний — 81:83, а 2 кидок —
тактичний промах і у гравців хазяїв часу вже не залишається.

Важка, вольова перемога Удавів в напруженій і цікавій грі.