ARD — Бродяги. Малорезультативна гра з відчайдушною боротьбою за перемогу

Під час гри ARD - Бродяги. Фото Ярослави Немеш

Під час гри ARD — Бродяги. Фото Ярослави Немеш

ARD — Бродяги 55:54 (18:8, 11:18, 11:15, 15:13)

Це була рівна гра, приблизно рівних під силу команд. Ми вже відмічали, що цього сезону ARD перетворилися на команду, здатну обіграти будь-якого суперника. І в цій грі цими суперниками виявилися Бродяги.

Слід зазначити, що уся гра проходила дуже напружено, як і більшість ігор ЛМ цього сезону. Команди поперемінно 8 разів по ходу гри змінювали один одного як лідера. Ще 9 разів рахунок ставав нічийним.

Гра видалася малорезультативною, оскільки обидві команди прагнули грати від оборони. 1 половину гри виграли хазяї - 29:26. У їх складі усі гравці зіграли рівно, трохи виділялися Ігор Пилипейко (13 очок), Богдан Ластівка (12) і Євген Сачава (10).

У Бродяг в останніх іграх на видноті Олександр Алексєєв (16) і Сергій Шевченко (12). Увесь 2 тайм до останніх секунд йшла відчайдушна боротьба за перемогу.

У такій грі зростала ціна кожної помилки, кожного підбору, кожного очка. І зрештою невелика перевага за статистичними показниками була у ARD. Вони зробили на 3 втрати менше — 16 проти 19 і на 3 підбір більше — 45 проти 42, чим їх суперники. Саме останній підбір в нападі Євгена Сачави вирішив результат боротьби на користь хазяїв.

На останніх секундах гри зупинимося детальніше. За 1 хв. 20 сек. Пилипейко реалізує 2 штафних кидка і виводить ARD вперед — 52:51. За 30 сек. до кінця Шевченка забиває 2 очки і попереду Бродяги — 52:53. У атаці гостей за 20 сек. помиляється Ластивка, м’яч у Бродяг, слідує фол на Шевченку — 2 штрафних. 1 кидок мимо, 2 — точний, 52:54. За 15 сек. до кінця тайм-аут ARD і у них вкидання в нападі при — 2. За 6 сек. до кінця — фол на Пилипейко. 1 штрафний точний — 53:54. 2 — мимо, але тут слідує найважливіший підбір Сачави і він же забиває з під щита — 55:54. За 4,2 сек. тайм-аут Бродяг і у них остання атака і вкидання в нападі. М’яч отримує Алексеев, але виробити кидок йому так і не вдалося.