Каштан — МАУП-Шамани. Цікавий і результативний баскетбол

Під час гри Каштан - МАУП-Шамани. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Каштан — МАУП-Шамани. Фото Ярослави Немеш

Каштан — МАУП-Шамани 87:91 (31:21, 21:26, 8:25, 27:19)

Гра лідерів Ліги видалася одночасно видовищною, цікавою і результативною. Ціна перемоги була дуже високою — одноосібне лідерство в ЛМ перед Новорічною перервою.

У 1 половині зустрічі Каштан повністю перегравав Шаманів. У хазяїв виходило майже усе — в нападі атаки закінчувалися результативно з високим відсотком попадань. Особливо в їх складі в ці хвилини виділяються Костянтин Саченко, що набрав тільки в 1 чверті 11 очок (всього 16) і Іван Полежаєв — 9 (всього 21).

В середині 2 чверті розрив між командами досяг 18 очок — 43:25 і багато хто подумав що результат матчу визначений. Але Шамани, що грають разом своїм складом близько 10 років, завжди відрізняються повною мобілізацією і зібраністю саме в такі хвилини. 7 очок підряд набирає Костянтин Катаєв, як би ведучи за собою партнерів і ті натхненні прикладом граючого помічника тренера, заграли з подвоєною енергією.

Команди як би помінялися ролями — у Шаманів залітає усе, що кинули, а Каштан заклинило — всього 8 очок в 3 чверті.

На 23 хвилині капітан Шаманів Олександр Москаленко набирає 5 очок підряд і виводить свою команду вперед — 53:58. Уся команда гостей діє на рідкість натхненно, усі гравці, що виходять на майданчик набирали очки. Відмінну гру видали Олександр Руденко (21), Максим Гон (13), Олександр Скирта (11), Андрій Гнатенко (9).

Після 3 чвертей попереду Шамани — 60:72.

Каштани спробували переламати хід гри в завершальній чверті, але гості грамотно діючи тактично перемогу вже не упустили — 87:91.

Команди показали хорошу результативність, реалізувавши відповідно — 10 і 11 триочкових кидків. Слід зазначити, що по видовищності і рівню гри — ця зустріч лідерів ЛМ думається ні в чому не поступалася іграм Суперліги.

Дивіться більше фото з гри Каштан — МАУП-Шамани…

Дивіться повну статистику Каштан — МАУП-Шамани…