UDави — Краби. Результативна і цікава зустріч

Під час гри UDави - Краби. Фото Ярослави Немеш

Під час гри UDави — Краби. Фото Ярослави Немеш

UDави — Краби 92:86 (24:20, 19:23, 25:18, 24:25)

Гра між одним з претендентів на медалі (UDави) і аутсайдером ЛМ (Краби) видалася дуже результативною і цікавою.

UDави швидко повели в рахунку — 7:0. Але у відповідь послідували 4 підряд триочкових — Королюк (двічі), Ємець, Скорин і рахунок підрівнявся — 13:12.

Упродовж усієї гри Краби досить непогано виконували далекі кидки — 13 проти 5 у Удавів. Завдяки цій грізній зброї з арсеналу команди, їм вдавалося не відпускати суперника у відрив. Дуже добре провели цю зустріч у складі гостей — Володимир Ліщук (16 очок), Денис Котковський (16), Павло Скорин (13), Борис Королюк (13), Павло Хайло (12).

На 17 хвилині Краби уперше вийшли вперед — 32:34, а після 1 тайму на табло рівність — 43:43. Після перерви хазяї вийшли вперед, але лише одного дня розрив в рахунку досяг 12 очок — 59:47. Краби тут же скоротили розрив — 61:66.

Гравці Удавів, показавши непогану гру в нападі, в захисті мали дуже багато проблем і це в зустрічі з аутсайдером. Самими результативним в їх складі були Антон Черногор (23 очки) і Тарас Кметюк (17).

Після 3 чвертей попереду хазяї - 68:61.

У завершальній чверті Удавам вдалося утримати потрібну різницю в рахунку — після 35 хвилин гри — 77:71, після фінальної сирени — 92:86.

Цією перемогою Удави привітали гравця своєї команди Дмитра Базелевського з Днем народження.

Дивіться більше фото з гри UDави — Краби…

Дивіться повну статистику UDави — Краби…