Бродяги — Політехнік. Як студенти у новому році грати починали

Під час гри Бродяги - Політехнік. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Бродяги — Політехнік. Фото Ярослави Немеш

Бродяги — Політехнік 83:58 (23:10, 24:17, 15:10, 21:21)

Цією зустріччю після двотижневої Новорічної паузи поновилися ігри 6 турніру Ліги Монстрів.

Гра носила дуже принциповий характер, зустрічалися 2 команди більшість гравців яких є студентами
найсильніших студентських команд Києва — КПI і Торговельного Університету. У Чемпіонаті Києва, що нещодавно закінчився, серед студентів перемогла команда КПI.

У рамках ЛМ цього разу Бродягам вдалося отримати переконливу перемогу.

Хазяї першими вийшли вперед в цій зустрічі і вже до самого кінця ігри жодного разу не дозволили гостям
вийти вперед і засумніватися у своїй перемозі. Бродяги начисто переграли Політех. Розрив в рахунку увесь час збільшувався і досягав по ходу гри 28 очок.

15:4 — після 5 хвилин гри (причому 10 очок на рахунку Сергія Шевченка), 23:10 — після 1 чверті, 47:27 — після 2 чвертей, 62:37 — після 3. Хазяї виграли щит, причому з великою перевагою — 62:37 по підборам.

У Бродяг відзначилися набраними очками усі 10 гравців — 22 очки — Сергій Шевченко, 14 — Олександр Алексєєв. 12 очок + 14 підборів — Максим Лисяк.
У Політехніка можна виділити хіба що Ігоря Тодосіенко — 15 очок.

Як відмітив в післяматчевому інтерв'ю тренер КПI — Григорій Устименко, більшість гравців в команді
іногородня і вони не мали ігрової практики на канікулах. Цим і пояснюється не дуже зрозуміла гра команди в першій грі Нового року.

Але попереду у команд Ліги ще 2 круги змагань і уся боротьба ще попереду. Чекатимемо нових захоплюючих ігор турніру.

Дивіться більше фото з гри Бродяги — Політехнік…

Дивіться повну статистику Бродяги — Політехнік…