ARD — Каштан. Гра в якій розрив в рахунку складав 34 очки

Під час гри ARD - Каштан. Фото Ярослави Немеш

Під час гри ARD — Каштан. Фото Ярослави Немеш

ARD — Каштан 64:93 (11:24, 19:23, 15:24, 19:22)

Це була відкладена гра 2 круги змагань і перша для обох команд після Новорічної перерви.

І якщо на грі досвідченіших і майстровитих Каштанів перерва майже не позначилася на командній грі, то гравцям ARD перерва на користь явно не пішла.

У хазяїв не клеїлася гра ні в захисті, ні в нападі. У попередніх іграх саме гра в захисті дозволила команді взяти декілька важливих перемог, у тому числі над Бродягами. Цього разу протиставити грі одному з лідерів Ліги було нічого. До того ж напередодні гри з команди хазяїв якраз в Каштан перейшов один з гравців основного складу Дмитро Семененко. І треба зауважити новачок припав до двору одного з фаворитів Ліги, набравши в першій же зустрічі 15 очок.

Найрезультативнішими у Каштана були Євгеній Болоценко (29) і Вадим Довідний (26). Добре їм допомагали і партнери по команді Іван Полежаєв (9) і Ігор Безпалюк (8). Відзначився двома триочковими попаданнями Олег Федькив.

У ARD найрезультативнішими гравцями стали Ігор Пилипейко (15) і Єгор Ананко (13).

Не дивлячись на те, що гості використовували тільки 6 гравців в цій зустрічі, результат гри не викликав сумнівів з перших же хвилин. По ходу гри розрив в рахунку складав 34 очки, і до кінця ігри на табло горіли цифри — 64:93 — упевнена перемога Каштана.

Дивіться більше фото з гри ARD — Каштан…