Під час гри Політехнік - UDави. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Політехнік — UDави. Фото Ярослави Немеш

Політехнік — UDави 80:94 (29:25, 15:23, 16:24, 20:22)

Досвід проти молодості - саме так можна охарактеризувати протистояння команд в цій зустрічі. Молода студентська команда КПI змогла дати справжній бій одному з фаворитів Ліги.

У відмінності від першої післяноворічної гри з Бродягами, Політехнік з перших хвилин захопив лідерство в рахунку. 7:3, 15:11, 29:25 — так протікали 1 чверть.

Обидві команди в цьому матчі продемонстрували досить результативну гру, не сильно утрудняючи себе грою в захисті.
У Політехніка справжнім лідером в цій зустрічі був Іван Гаврильченко, що набрав у результаті 28 очок. Непогано допомагали йому в нападі Ігор Тодосіенко (15 очок) і Кирило Корчагин (11). Завдяки швидкому переходу із захисту в нападі студентам вдавалося лідирувати в рахунку велику половину 1 тайму.

Уперше Удави вийшли вперед лише на 15 хвилині 1 тайму після точного кидка Антона Черногора. Після цього досвідчені Удави вже не дозволили студентам перехопити ініціативу в грі, але перемога далася їм насилу.

Политех відчайдушно боровся, не даючи суперникові піти далеко уперед в рахунку. Лише у кінці гри Удавам вдалося досягти максимального розриву в 14 очок — 80:94.

У Удавів найрезультативнішими стали — Павло Цьопич (20), Антон Черногор (18), Роман Дмитренко (14). Як завжди на висоті були ветерани команди — Дмитро Корабльов (10), Дмитро Брянцев (9) і Дмитро Базелевський (4). Потихеньку починає вписуватися в гру команди молодий Геннадій Дзюба (11), декілька його далеких попадань припали дуже вчасно, коли розрив Удавів в рахунку починав танути.

Було помітно, що команди скучили за іграми за час Новорічних канікул. Попереду у них ще 2 круги боротьби, і завдання обидві команди ставлять перед собою одне і теж — поправити своє турнірне положення.

Дивіться більше фото з гри Політехнік — UDави…

Дивіться повну статистику Політехнік — UDави…