Каштан — Краби. Нелегка боротьба з приємним враженням

Під час гри Каштан - Краби. Фото Ярослави Немеш

Під час гри Каштан — Краби. Фото Ярослави Немеш

Каштан — Краби 94:77 (24:20, 17:21, 23:16, 30:20)

У цій грі сенсації не сталося. Каштан обіграв аутсайдера Ліги, але перемога одному з лідерів турніру далася не так легко як здається з підсумкового протоколу.

Велику частину гри Краби робили гідний опір і лише в 4 чверті хазяї зуміли дожинати непоступливого суперника. Гра для Крабів почалася по знайомому для них сценарію — на 3 хвилині рахунок був вже 10:0 на користь Каштанів. І за цим же знайомим сценарієм через декілька хвилин на табло рівність — 14:14.
Після цього гра пішла на паралельних курсах.

Каштан діє більше комбінаційно і лідирує в рахунку, але Краби завдяки своїй грізній зброї - далеким кидкам, не дають фаворитові піти далеко у відрив. А за хвилину до кінця 2 чверті - уперше виходять вперед — 37:39. Після 1 тайму — нічия — 41:41.

Забігаючи вперед, відмітимо — Краби, як і в більшості своїх матчів, переграли суперника за кількістю триочкових попадань — 12:6. Але за іншими показниками, перевага Каштана — по підбору — 48:29, перехоплення — 15:11, втрати — 18:21.

Каштан цього сезону узяв курс на омолоджування складу і ця політика клубу приносить свої плоди. У цьому матчі тон задавала молодь — Євген Морозов (19 очок), Вадим Довідний (12), Євген Болоценко (11), Дмитро Семененко (10), Костянтин Саченко (10).

У Крабів відрізнилися — Ден Котковський (22), Дмитро Євтєєв (14), переможці недавнього регіонального турніру «Зимовий Кубок 3Х3 «- Володимир Ліщук (11) і Павло Скорин (10).

У 2 таймі хазяї, бачачи що з гостями сьогодні жарти погані, взялися за справу з подвоєною енергією. Поступово розрив в рахунку починає збільшуватися — 64:57 після 3 чвертей, 74:63 на 5 хвилині 4 чверті і 94:77 до кінця ігри.
Але незважаючи на поразку, гра Крабів в цій зустрічі залишила приємне враження.

Як охарактеризував гру Крабів, що базується на триочкових попаданнях, тренер Удавів — Олег Рубан — у нас в Лізі з’явився свій Голден Стэйт.

Дивіться більше фото з гри Каштан — Краби…