UDави — ARD. Нелегка гра з фаворитом Ліги

Під час гри UDави - ARD. Фото Ярослави Немеш

Під час гри UDави — ARD. Фото Ярослави Немеш

UDави — ARD 89:73 (15:23, 23:12, 29:17, 22:21)

І в цій зустрічі перемога одному з фаворитів Ліги далася дуже нелегко. 1 тайм команда ARD сміливо може занести собі в актив.

Гості захопили лідерство в рахунку з перших хвилин — 2 точних триочкових Ананко і 0:6 на табло. Далі - більше, на 6 хвилині - 11:21 і перша чверть за ARD — 15:23. На 4 хвилині другої чверті - 19:28. У Удавів в наявності явні проблеми в захисті.

Гості діють дуже злагоджено і комбінаційно. У відсутності основного центрового Євгена Сачави основне навантаження випало на гравців задньої лінії і вони з нею непогано справлялися до перерви. У результаті на рахунку Єгора Ананко і Богдана Ластівки по 17 очок, ще 16 додав в скарбничку своєї команди Дмитро Колесник. Ще 12 і 10 очок відповідно у Ігоря Пилипейко і Антона Коваленко.

Під кінець 1 тайму Удави почали діяти активніше в нападі - на 18 хвилині Роман Дмитренко порівнює рахунок — 33:33 і тут же 2 атаки своєї команди завершує набираючи 5 очок Антон Гонтаренко — 38:33. Після цього хазяї вже не випускали ініціативу зі своїх рук до кінця зустрічі.

Усі 12 гравців, що виходять на майданчик внесли свій очковий вклад в перемогу Удавів. На рахунку старожилів команди — Антона Черногора — 13 очок, Романа Дмитренко і Антона Гонтаренко по 12, по 8 пунктів додали своїй команді - Павло Цьопич, Дмитро Брянцев, Сергій Мирзак, 7 — Сергій Коломієць. Відновлюється після травми Дмитро Гречкин — 4. З кожною грою усе більш упевненіше почувають себе молоді гравці - Геннадій Дзюба (6) і Ігор Дранченко (7). Підопічні Олега Рубана поступово набирають минулу форму, але точнішу оцінку ігрового стану команди перед відповідальним виїздом на 2 тур Міжнародної Аматорської Ліги покажуть ігри з сильнішими суперниками по Лізі.

Що стосується звітної зустрічі, то в 4 чверті розрив в рахунку досяг 21 очка — 82:61, підсумковий рахунок — 89:73.