МНТУ — Бродяги. Гра, в якій переможця виявила остання хвилина

Під час гри МНТУ - Бродяги. Фото Богдана Мельника

Під час гри МНТУ — Бродяги. Фото Богдана Мельника

МНТУ — Бродяги 67:64 (12:11, 15:16, 23:22, 17:15)

Переможець цієї зустрічі визначився тільки на останній хвилині матчу.

Зустрічалися команди — прямі конкуренти за попадання в першу четвірку. Напруга цієї гри відчувалася на майданчику з перших же секунд матчу. Усю гру команди йшли буквально «ніздря в ніздрю», 9 разів рахунок ставав нічийним, по 10 разів команди виходили вперед, при цьому розрив в рахунку жодного разу не перевищував 6 очок.

На 5 хвилині - 6:7, на 10 — 12:11, на 15 — 19:18, на 20 — 27:27, на 25 — 37:41, на 30 — 50:49, на 35 — 57:54.

На останніх хвилинах гри зупинимося детальніше.

За 3,30 хв. до кінця гравець Бродяг Ханча — 2 очки — 59:56.
Атака МНТУ — Гамов — 2 очки — 61:56.
Атака Бродяг — Ханча — 3 очки — 61:59, Гамов — 2 очки — 63:59.
За 1,30 хв. Cергей Шевченка (Бродяги) скорочує рахунок до мінімуму — 63:62.
Команди обмінюються безрезультативними атаками.
За 24 сек. до кінця Андрій Журавель зважився на далекий кидок. І він виявився точний і загалом те вирішив результат зустрічі на користь МНТУ — 66:62.

Тайм-аут Бродяг, триочковий Алексєєва неточний, слідує пробивний фол на Журавлеві - 67:62.
Овчарук встигає скоротити рахунок — 67:64, але на більше часу у Бродяг не вистачило.

Важка перемога МНТУ.

У хазяїв найрезультативнішими стали — Володимир Гамов — 23 очки і Андрій Журавель — 19. У гостей — Сергій Шевченко — 17, Олександр Алексєєв і Максим Лисяк по 12.

Дивіться більше фото з гри МНТУ — Бродяги…

Дивіться повну статистику гри МНТУ — Бродяги…