Під час гри Каштан — Політехнік. Фото Богдана Мельника

Каштан — Політехнік 72:66 (23:20, 11:14, 14:14, 24:18)

Ця гра тримала в напрузі глядачів аж до останньої хвилини зустрічі.

Молода студентська команда змогла належним чином налаштуватися на боротьбу з одним з лідерів і дала справжній бій старожилам Ліги. Уся гра проходила дуже нервово, команди були приблизно рівні під силу цього вечора.

Обидва суперники відмінно знали слабкі і сильні сторони кожного з учасників, що виходили на майданчик. Багато гравців Каштана пройшли студентську, баскетбольну школу саме в КПI. Про рівність сил в цьому матчі говорить той факт, що команди лідирували в рахунку приблизно однакову кількість ігрового часу — 20 хвилин Каштан, 19 хвилин — Політехнік.

Нічийний рахунок горів на табло після 2 і 3 чверті матчу — 34:34 і 48:48.

Та все ж Каштан зміг витягнути кінцівку матчу за рахунок меншої кількості втрат. Після втрат суперника Каштан набрали 20 очок за матч, Політехнік — 11. Невелика перевага у хазяїв і по підбору — 48:43.

Слід зазначити, що обидві команди вкрай невдало реалізовували триочкові кидки — 3:2. Тон в цій грі задавали молоді гравці обох команд, які прагнули грати в швидкий баскетбол, — 20 очок набрали Каштани після швидкого нападу і 15 — КПI.

У Каштана найрезультативнішими були — Євген Болоценко (19 очок), Ігор Безпалюк (16) і Євген Морозов (12). У Політеха — Ігор Тодосіенко (22), Ярослав Кореняк (16) і Кирило Корчагин (10).

Про дії останнього хочеться сказати пару слів. Кирило має відмінні швидкісні дані, непоганий кидок, прагне вести за собою партнерів по команді, і якщо він зможе зменшити кількість браку у своїх діях і збільшити правильність ухвалення рішень в ігрових ситуаціях, то він зможе значно збільшити свій ігровий ККД і перейти з аматорського баскетболу в команди рангом вище.

У цій грі Каштан отримав важку перемогу і продовжує гонку за лідерами. У наступної зустрічі їх чекають Шамани і це буде одна з центральних ігор 3 круга ЛМ.

Дивіться більше фото з гри Каштан — Політехнік…

Дивіться повну статистику гри Каштан — Політехнік…